Петна по лицето по време на бременност

  • 707
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Искам да попитам тези от вас които са имали такива кафяви петна по лицето с какво се мажехте след раждането за да изчезнат

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 891
Сами изчезнаха при мен,никаква  козметика не съм ползвала.

# 2
  • Мнения: 9 973
с нищо.личната ми карта сега е на петна Laughing
7м. минаха,а петната си стоят Close

# 3
  • Мнения: 196
И аз имам същия проблем,но изчетох доста литература и навсякъде пише,че тези петна ще изчезнат сами след раждането(да се надяваме) Praynig

# 4
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Лицето ще ти се изчисти само след като се нормализират нивата на хормоните....
Аз след като родих няколко пъти се мазах с крем против подсичане на Клоран - сестра ми ме открехна...И за една седмица се оправих.

# 5
  • Мнения: 506
изчезват сами,когато няма слънце/зимата/,но на мен ми се появиха и следващото лято,дано да е било от кърменето,че пак идва лято

# 6
  • София
  • Мнения: 928
Не сами си изчезват  Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Имам си едно,което така си седи още.Не съм мазала с нищо специално. Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 8 999
Сами си изчезват - това е нормална пигментация на хормонална основа.

# 9
  • Мнения: 523
Нямала съм , но съм виждала жени , на които са им останали петната.Дано се оправят при теб.

# 10
  • Мнения: 169
Би трябвало да изчезнат сами, но слушах, че ако по време на бременност са се появили е вероятно и по нататък да се появяват такива петна. Също и при излагане на слънце.

# 11
  • Мнения: 1 674
моите петна сами се изчистиха няколко месеца след раждането

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Моите също сами се махнаха  Peace

# 13
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
На мен не ми се изчистиха напълно.Зимата нямам,но лятото се появяват,не се виждат много ,но аз си ги виждам Cry Тази зима се мазах с крема на Биотрейд-Мелабел,но не съм сигурна дали ми помогна много,ще видя лятото,защото в момента нямам.

# 14
  • Мнения: 6 274
Никога не съм имала , но мои приятелки се оправиха няколко месеца след раждането .  Peace

Общи условия

Активация на акаунт