Координати на кабинет по акупунктура.

  • 853
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 926
Това е. Ама ми трябва спешно, защото искам да се консултирам днес къде да пробия ушите на дребната. Може да ви звучи идиотски, но ушната мида е "богата" на точки и не ми се иска да сложим обици където не трябва. Пък дребната всеки ден като ме гледа да слагам и казва, че иска. Та поне да бележим ушето, пък като стигнем до пробиването ще видим дали няма да се откаже Wink

# 1
  • Мнения: 1 559
Здрасти, Асенце! Hug
Сега разбрах, че ще ставаш мама на двама, честито! Страхотна новина! Сиянката сигурно ще е много горда и щастлива кака. Heart Eyes

На въпроса ти - щом ти е толкова спешно, отговорът ми едва ли би ти свършил работа, ама все пак... Във форума се подвизава потребител с ник Акупунктурист, може да се обърнеш към него.  Ще поразпитам познатите ми дали не могат да дадат някакви препоръки, ама леко се съмнявам.
И хич не ми звучи идиотско питането ти, съвсем логично си е даже.

Целувки на бъдещата кака. Grinning

# 2
  • Мнения: 3 926
Ей Hug Аз всъщност пуснах Гуглето и то ме упъти Wink Но обеци си нямаме, защото на нашата кака не й стисна Laughing Каза, че като станела голяма дама щяла да си сложи. Това щяло да стане догодина Wink Ще видим. Поне имам схема на ухото и точките, та ще мога да преценя, а ако наистина се съгласи мога пак на специалист да я заведа Grinning
А ти ако си в София, драсни едно лично да се чуем, беее Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт