Може да споделите за стомашно-чревната инфекция?

  • 952
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 610
Дъщеричката ми започна с повръщане,последва разстройство със силна лоша миризма.Ходихме до Инфекциозна и ни направиха изследвания,но резултатите още не са готови.Та мисълта ми дали е инфекция и ако е как се лекува?За мое успокоение преди да са излезли резултатите,а и ощетемпература не сме имали.Предварително ви благодаря  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 708
Ако е бактериална инфекция обикновено лечението е симптоматично и НЕ се дава антибиотик. Ама все пак трябва да се знае какво точно е причинило състоянието, така че изчакай резултатите и съвета на лекарите. Давай и много вода да не се дехидратира, защото това е много опасно при малките деца (а и по принцип). Стискам палци всичко да се оправи бързо.   bouquet

# 2
  • Мнения: 822
Лятото, след като се върнахме от морето синът ми започна с внезапно повръщане и разстройство. Опитахме се да спрем повръщането, но нямаше резултат. Много отпадна и се обезводни. Наложи се да го приемат в болницата. Оказа се ешерихия коли.
След няколко дни и дъщеря ми започна с много силно разстройство и повръщане. Направихме и на нея чревни изследвания - нямаше нищо. Не знам вирус ли е било, какво, но на нея започнаха да и слагат стандацилин. После се оказа, че е развила пневмония и че избиват четири кътника наведнъж.
Така беше при нас.

Ако е чревна инфекция резултатите ще покажат най-добре.
Не се притеснявайте, а се опитайте да овладеете повръщането и разстройството, защото обезводняването е опасно за малките дечица. Пишете как сте   bouquet

# 3
  • Мнения: 610
Благодаря ви мамета  bouquet
Забравих по-горе да ви спомена че в болницата ни вливаха глюкоза 1на сиситемка.Днес взех изследванията.Пише че е било виросна чревна-инфекция.Всичко в изследванията е наред.И лечението ни е само на диетка с лечебната хумана. newsm44 newsm44 newsm44
Днес само акахме 1път и то вече гъстичко.Пак ви благодаря Peace

Общи условия

Активация на акаунт