Данон върнали ли са пари на някой

  • 3 747
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Гледам в рекламата на Данон за Активията се обещава че ако до 14 дни тази Активия не подействала и вие не започнете да ходите редовно до тоалетната по голяма нужда, то Данон обещава да ви върне парите които сте похарчили за Активия.
Чули ли сте на някой досега Данон да е върнал пари защото след 14 дни Активията не му действала разхлабващо. Или наистина тая Активия действа чудесно или хората ги е срам да си искат парите обратно. Кое е вярното в случая.

# 1
# 2
  • Мнения: 1 072
Постоянно връщат пари. На собственика си.

Всъщност , ако си в състояние да докажеш, че не се е подобрила функцията на перисталтиката ти, може и да върнат.

# 3
  • Мнения: 337
Една позната пък ми каза, че тази активия е пълна с химикали, които няма как да не ти подействат.Затова и рекламата е такава, няма начин да се излъжат, защото са се подсигурили. Sick

# 4
  • София
  • Мнения: 62 595
Не вярвам някой да си е поискал парите обратно. Когото и да накараш да яде 15 дни всеки ден по едно кисело мляко ще се оправи. И не защото това е въпросната бактерия, а заради напълно обичайните свойства на киселото мляко - да подобрява чревния баланс и бактериите там. Иначе са хитряги да представят обичайно качество на продукт като тяхна заслуга.
Химията изобщо не искам да я коментирам, че ми става лошо.

# 5
  • Мнения: 3 447
Всъщност , ако си в състояние да докажеш, че не се е подобрила функцията на перисталтиката ти, може и да върнат.
Анджак  Grinning

# 6
  • Мнения: 2 401
Една позната пък ми каза, че тази активия е пълна с химикали, които няма как да не ти подействат.Затова и рекламата е такава, няма начин да се излъжат, защото са се подсигурили. Sick

Винаги съм се чудела какво ли значи "редовен стомах", а то какво било - да се подрискаш.

# 7
  • Мнения: 3 794
Ха-ха Simple Smile Ами неслучайно на рекламата има една стрелка, която избутва мистериозни неща от стомаха ни навън  Laughing

# 8
  • Мнения: 16
Аз преди около година реших да участвам  в предишната им кампания, (не че имах нужда от разхлабване   Confused) ,а просто ей така и  околко месец след като им  пратих капачки получих запис.Учудването ми беше много голямо, защото изобщо не очаквах.

# 9
# 10
  • Мнения: 212

Брей, не мога да повярвам направо... Те ще вземат да излязат честни французи

# 11
  • Мнения: 2 401
Много ми хареса идейката за създаване на задруга за бъзикане  на държавните институции (но не само) по въпросите на рекламите, пазара и потребителското достойнство.  Ако пича рече да се обърне и към нашата задруга, ще направим чудеса  newsm62

# 12
  • Мнения: 9 865
След усилен натиск вчера си купих Активия с киви. Хубава беше, подейства ми.
Но и аз се запитах, ами ако... ще ги върнат ли аджеба?! Борисе, възприемам те като медиум.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 176
Ъм. Всеки път като видя някой да си купува, моментално нахлува в мен усещането за напрегнатост, тежест, усамотени и потни моменти, без задоволителен резултат.
И ето намерили решението се отправят към касата.

# 14
  • Мнения: 101
Една позната пък ми каза, че тази активия е пълна с химикали, които няма как да не ти подействат.Затова и рекламата е такава, няма начин да се излъжат, защото са се подсигурили. Sick
Не съм на "Ти" с химията, не знам какво има в тая Активиа, но преди година реших да пробвам, понеже открай време съм с нередовен стомах, купих си една и след 2-3 часа едва сварих да стигна до тоалетната и да си сваля гащите, знам че звучи много смешно, и аз сега се смея като се сетя, но тогава никак не ми беше смешно, болката беше жестока, отне ми повече от месец да си оправя стомаха и да спра разстройството... И не, не беше с изтекъл срок на годност онази Активиа. Та и аз съм на мнение, че има химикали и слабително в Активиа-та и повече не искам да я знам!

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 11:55 от Гарга рошава

Общи условия

Активация на акаунт