Търся ги.

  • 2 738
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравей те на всички.Реших и тук да пусна един пост относно моето търсене.Вече пуснах в БАОО,но реших и тук да пиша.Търся брат си и сестра си.Само знам,че имам такива.За майка ми знам,че се е казвала Елена а баща ми Георги.Аз съм на 24 год.,сестра ми и брат ми  трябва да са по големи от мен с по 2-3 год.най много.Казвала съм се Нина или Николина преди да ме вземат.Това е което зная.Надявам се тук да ги открия.Не искам нищо от тях.Просто да ги познавам.Не знам дали тук е мястото да пусна тази тема,но е последната ми надежда.  bouquet

# 1
  • Мнения: X
Ето и още малко информация или по точно цялата история която знам.
Аз съм от семейство БМ е женена или е била тогава,мъжът и отива в командировка в чужбина и тя забременява с мен.Преди това има две деца,момче и момиче.Тя му казва,че детето е от него.Когато се раждам аз съм била с черна коса,а мъжът и е с руса.Той не ме приема за своя дъщеря и казва,че не съм от него.Така се стига до оставянето ми в дом в град Пловдив.Тогава по онова време децата е трябвало да се кърмят до 40 ден.Тя остава с мен в дома.Когато се стига до там да ме осиновят,ме местят в друг дом,отново заедно с нея.Но тъй като тя има други две деца бяга от дома за да си отиде при тях и да си ги гледа.Обажда се в дома само за да каже някой да ме нахрани за да не остана гладна.
Е това е моята история.Просто исках да я споделя с вас и малко да ми олекне.Зная,че ще ме разберете.

# 2
  • Мнения: 624
Не зная до колко ще ти е полезно и до колко ще го приемат ,но сега върви офанзивата по изготвяне и приемане на новия семеен кодекс.

ето по проект как изглеждат нещата с разкриване тайната на осиновяването

Право на информация

     Чл. 110. Навършилият четиринадесет години осиновен има право да получи информация за произхода си от дирекция “Социално подпомагане”. Право да получат информацията имат и осиновителите, ако важни причини налагат това.

Да си призная това с непърнолетните .........хм не ми се вижда мн. добро решение.


# 3
  • Мнения: X
И на мен не ми се вижда много добре.Но незнам ако отида аз в социално дали ще ми кажат нещо или ще ме накарат в съда да ходя да се разправям.
Благодаря за отговора.

# 4
  • Мнения: X
Здравей те момичета.Научих още някой нещица за себе си.Може би съм от Враца или околноста.Майка ми е била учителка а баща ми багерист.
Момичета аз найстина държа на свойте майка и татко,но искам да се запозная с брат си и севстра си.Моля Ви ако може някой да ми помогне.Ще съм благодарна.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт