Как е възможно?!

  • 913
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 565
 Изумена съм от нашия хомеопат- на всички ни "изписа" антибиотик Shocked
 Накратко нашия случай- детето донесе от ДГ много лош вирус. 4 дни беше с Т над 39,5 , стигна до гнойна ангина, имаше конюктивит, разтройство, болки в ставите и стомаха. Нашият хомеопат (може би вече бившият) опита две хомеопатични лекарства и след като не помогнаха, отидохме при педиатърката, която, разбира се, изписа АБ. Веднага му се обадих с надеждата, че той ще предложи нещо друго. Но не, той каза ,че няма да минем без АБ. Добре, приех, защото детето наистина беше зле. След 3 приема малкият се обрина жестоко- алергия към АБ. Предписаха му друг. Пак се обадих- той каза да си пием новия антибиотик и нищо друго, дори за обрива. Сега Любчо е малко по- добре, поне се справяме с температурата.
 НО идва друг голям проблем- предстои ми раждане. Терминът ми е в края на седмицата, а се разболявам. Таткото също. Абсолютно еднакви симптоми- болки в гърлото, конюктивит, стомашни проблеми. Само високата температура още я няма... слава Богу. Нямам сили вече и започнах да се отчайвам. Обадих се на хомеопата пак с надежда за нещо, което ще ми помогне. Поне за подсилване на имунитета. Но неговите думи бяха- с мъжа ти трябва да пиете антибиотик, а като се оправите ще помислим за някое от моите неща. Shocked При моето изумление "Ама как така АБ, та аз съм бременна, трябва и да раждам вече?!", той каза "Иди при наблюдаващия те гинеколог, той ще ти предпише някой безобиден" Shocked Наистина съм шокирана! Обадих се и на личната ми лекарка, консултирах се и с друга. И двете казаха- никакъв антибиотик! Какво ще лекуваме с него- кашлица и конюктивит?! А докторът- хомеопат директно ми изписа АБ и то по телефона #Cussing out
 Стана много дълго, за което се извинявам. Просто съм много афектирана.
 Та по този повод, моля за координати на добър хомеопат в София. Искам да се лекуваме по този начин, не с антибиотици! Благодаря предварително!
 

# 1
  • Мнения: 8 769
Nadka Sladka, този вашия въобще не е хомеопат. Не е и лекар. Зарязвай го.
Моето лично мнение е, че двата със съпруга ти се "разболявате" в резлтат на напрежението с болестта на детенцето и лутането с тоя мошеник. Peace
Разбира се, че можете да минете и без антибиотик, просто трябва да намерите подходящия хомеопат, класически при това. Дано някой ви помогне със съвет, макар че ако разровиш темите тук и в здравния справочник, ще попаднеш на доста хомеопати в Сф.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 098
МЦ Хирон. Ние сме там.
Надявам се твоя хомеопат да не е от колектива.

Наистина малко безотговорно е за теб и мъж ти. Но за детето - мисля, че хомеопата е имал основание.  Hug Ако се поровиш из темите, ще разбереш защо съм на това мнение. 

Общи условия

Активация на акаунт