Обръщане на бебето в 9ти месец

  • 575
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте мами. Почти дойде и моят ред. Искам да ви попитам нещо тъй като малко ме притеснява, не го бях планирала така. Бебето се беше обърнало и всичко си беше ок, вчера на прегледа обаче се оказа че пак е седалищно обърнато, което означава че май ще трябва да раждам секцио, а въобще не исках Sad. Остават ми 20-22 дни до термина, според вас възможно ли е да се обърне отново и да застане както трябва или да се подготвям психически за операцията. Благодаря ви предварително за отговорите.

# 1
  • Мнения: 2 022
И при мен беше така - към края на 8 месец си застана с главата надолу и всичко беше ОК. После изведнъж се оказа, се пак се е обърнало седалищно в 37-та седмица. Нещата вървяха към секцио, докато преди 2 седмици се оказа, че пак се е завъртяло и сега си е с главата напред. Интересното е, че не усещах по-силни или по-интензивни движения при обръщанията. Бебето се въртеше тайничко.
Така че имаш реални шансове бечо да се обърне в "правилната" посока. Пожелавам ти успех, но все пак не е зле да се настроиш и за секцио - а пък ако се окаже, че няма нужда от него, много по-лесно ще се пренастроиш за нормално раждане.
    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт