Лятото дойде и СИЛИСТРенки мечтаят вече да са на море!

  • 15 545
  • 283
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 274
                                                                                     

               




  Информация за град СИЛИСТРА- официален сайт на общината
  Полезен сайт за младежите в Силистра


 

    smile3543 Педиатър - хомеопат в Силистра: д-р Румяна Манева / 0887 757742

 

  Албум на силистренските красавици и техните дечица: smile3509
  user: ssbaby, парола: silistra07

 

 Старите ни теми:
 
  Баба Марта с мартеници в ръка, покани в СИЛИСТРА пролетта
  Коя е най-красива на света: СИЛИСТРА през есента
  Да се покажат мамите от СИЛИСТРА!Веднага!!!
  СИЛИСТРА-2
  Силистра

Последна редакция: пт, 30 май 2008, 12:41 от benighted

# 1
  • Мнения: 616
Хоп аз съм първа дано бързо изпишем тази тема.

# 2
# 3
  • Мнения: 152
Скок подскок в новата тема   

# 4
  • Мнения: 2 274
Мацки, я да ви питам - искате ли да правя списък в началото на темата колко и кои мами сме от Силистра, рождени дни и разни такива като в другите теми? Дайте идея как да доукрася заглавната страничка! Аз съм намерила 3 сайта с картинки ама са малко беднички, та немога много да крася темата. Ако искате да е по джиджано и имате под ръка такива сайтове - давйте линкове!

# 5
  • Мнения: 616
Ама много си е красива даже темичката ни за което благодаря много  хич не се къхари а за списъка не знам както решите ако да ще си съобщим данните може би никовете и децата  newsm78

# 6
  • Мнения: 640
 Hug Прегръдка и от мен. И аз съм ЗА споделяне на личните данни

# 7
  • Силистра
  • Мнения: 288
Здравейте, мацки!
Нова тема нов късмет   bouquet

# 8
  • Мнения: 2 274
А бе аз не съм много ЗА споделяне на лични данни, но например ника и имената на децата, зодии или нещо по общо...

# 9
  • Мнения: 4 489
Пляяяяяс с голямото дупе и от мен в новата тема!
Иренка, ще се поразровя в нета за линкове с джиджарии. Сигурна съм, че има глитъри за кирилица, обаче нещо преди не можех да намеря. Сега ще се поровя и ще ти пратя на ЛС.

# 10
  • Мнения: 10
Хоп и аз в новата тема  bouquet
За данните съм за никовете и децата  bouquet

# 11
  • Мнения: 229
Браво , имаме си нова тема smile3525 Дано да сме по-активни в нея Grinning На мен ми харесва идеята за имена, рожденни, именни дни и т.н. Мисля, че така ще се поопознаем по-добре ,освен това имам лоши спомени от анонимни дразнители Wink Ами да почна аз първа. Казвам се Мариана ,родена съм на 06.12.1976г./ зодия стрелец/, прякор Марфиета/от ученическите години/ Laughing Сега "почиваща" в къщи ,но иначе счетоводител по призвание bowuu Wink Синът ми се казва Константин - роден на 28.01.2007г. /зодия Водолей/ Heart Eyes Татито няма да го представям, ето една прясна снимчица само Hug

# 12
  • Мнения: 1 655
Хоп и аз да се разпиша!
Много хубава темичка!
Браво момичета дано да я изпишем бързо!
Я споделете тези които сте тук в силистра, къде извеждате децата, виждам снимките на qnush как там има кътове за деца, а тук е толкова бедно от към това!

# 13
  • Мнения: 229
Оффф! Пак не можах да намаля снимката... ooooh!

# 14
  • Мнения: 33
Цитат
[Я споделете тези които сте тук в силистра, къде извеждате децата, виждам снимките на qnush как там има кътове за деца, а тук е толкова бедно от към това!
/quote]
Um_sami вярно е,че кътовете за игра са много малко.Когато е хубаво времето ние ходим в Дунавската градина или в двора на някоя детска градина.Лошо става,когато е малко по-хладно(като тези дни)избора е мноого малък.Ходим в сладкарница Дана.Там е широко и малката може да потича,но през повечето време е доста одимено въпреки вентилацията.Другия вариант едетски парти клуб Палавници(мисля,че така се казваше)бившето барче Рени зад горското.Но там много рядко е отворено.Вчера бяхме там,но беше малко хладно.

Общи условия

Активация на акаунт