РЕВНИВИ ЛИ СА /ВИ/ МЪЖЕТЕ?

  • 5 303
  • 109
  •   1
Отговори
  • Мнения: 583
Такаааа,може и да я е имало тази тема,но аз незнам. Та да си дойдем на въпроса ревниви ли са мъжете и защо...ние ли им даваме повод или просто нямат самочувствие или се страхуват да не ни загубят...щото сме единствени,неповторими и готини за тях?

# 1
  • Мнения: 9 814
Да, моят е ревнив с повод и без повод.

# 2
spored men revnostta i pri majete i pri jenite si e chisto i prosto kompleks, no az govoria za onazi bolestna revnost ot koiato proizhojdat strashnite problemi i mizerii, a inache si e v reda na neshtata, vse pak hubavo e da znaesh che maja ti vnimava i e gotov da pravi ziganski koleleta po mosta na vlubenite, za da ne se zaglejdash mnooo v strani.

# 3
  • Мнения: 73
Не моят не е ревнив,но за 12 години брак аз съм си заслужила доверието.Но и аз не съм ревнива

# 4
  • Мнения: 3 622
Да, моят е ревнив с повод и без повод.

И моя  Wink

# 5
  • Мнения: 122
Не съм.........

# 6
  • Мнения: 368
моят  мъж не е ревнив както и аз не съм Peace

# 7
  • Мнения: 2 407
Не е,или поне не го показва.

# 8
# 9
  • Мнения: 106
spored men revnostta i pri majete i pri jenite si e chisto i prosto kompleks, no az govoria za onazi bolestna revnost ot koiato proizhojdat strashnite problemi i mizerii, a inache si e v reda na neshtata, vse pak hubavo e da znaesh che maja ti vnimava i e gotov da pravi ziganski koleleta po mosta na vlubenite, za da ne se zaglejdash mnooo v strani.
Колко пъти ти се направи забележка в други теми да пишеш на Български newsm78

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 19:50 от doni84

# 10
# 11
  • Мнения: 2 161
Колко пъти ти се направи забележка в други теми да пишеш на Бълтарски newsm78
Може да не знае бълтарски.

# 12
  • Мнения: 122
Колко пъти ти се направи забележка в други теми да пишеш на Бълтарски newsm78
Може да не знае бълтарски.

Ей, тази гилотина не е сложена случайно тук....... Whistling

# 13
  • Мнения: 106
В началото се прикриваше,но сега се издава че ме ревнува.В момента съм на диета и все ми повтаря,че много трябва да ме пази,да не ме вземел някой.  animal037

# 14
  • Мнения: 164
Може би мъничко.

Общи условия

Активация на акаунт