КЪДЕ ДА НАМЕРЯ БАНСКИ ?

  • 823
  • 7
  •   1
Отговори
Къде в София мога да намеря бански на две годишната си дъщеря?
Мерси предварително.

# 1
  • Мнения: 353
Питай в Mothercare или Premaman дали нямат нещо от миналата година. В края на сезона им бях останали.

# 2
  • Мнения: 2 700
В ЦУМ, на трети етаж има магазин да детски дрехи и видях множество бански костюми.
Дали имат като за двегодишни деца не мога да ти кажа.

# 3
  • София
  • Мнения: 659
Аз миналата година купих на сина ми от един магазин за бельо на Симеон. Тогава имаше и доста модели за момиченца. Нямам представа сега дали вече са изкарали бански, но може да провериш ако ти е удобно - бяха на доста зобри цени. Магазинът се пада отдясно вървейки от пазара Кирков към Ботев. То между другото по тази отсечка има много магазини с бельо от производител.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 719
На Дияна и 2та бански са от Бокал. Зависи дали са изкарали тази стока. Можеш да провериш в Спортната палата.

# 5
  • Мнения: 706
Вчера гледах в Марк и Спенсър и в Овиес точно за тази възраст,но предимно цели бански.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 052
В спортните магазини, също се намират.

# 7
  • София
  • Мнения: 324
В магазини, които продавт Mcbaby, видях,че са изкарали миналогодишните. Конкретно видях в едно магазинче, не си спомням на коя улица, но е пряка на Витошка. Ако не го знаете, но ви интересува, ще се опитам да разбера
Сетих се и за друго- на Ангел Кънчев, там където се пресича със Солунска- има две детски магазинчета, до магазина за обувки Адам'с

Общи условия

Активация на акаунт