МИЛИ МАМИ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ!ПРИТЕСНЕНА СЪМ!

  • 1 830
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
МИЛИ МАМИ! Мойта принцеса е на 3 месеца и 20 дни и днес забелязах нещо много станно, което доста ме обезпокои! На шийката и има едно синио топченце, което е твърдо на пипане. Обадих се на доки тя я погледна и каза че според нея е вена , но не беше много категорична. Каза само, че ще я наблюдаваме, но на мен ми е много притеснено. Търсих някаква информация по въпроса но нищо не открих. На вас случвало ли ви се е? Дали е нещо обезпокояващо?
Предварително благодаря за инфото. Embarassed

# 1
  • Мнения: 2 757
Да, синът ми имаше такова от раждането си до... не знам до кога, може още да го има, утре дано се сетя да погледна. Той е на 2г и 8 мес сега. Точно същото за което говориш на същото място. Показвала съм го на сестрата и тя каза само, че не знае какво е и и изглежда странно. Но това беше отдавна, дори бях забравила за него. Ще ми е интересно да споделиш тук ако лекарите установят какво е, щото тук не обръщат внимание на нищо и нищо няма значение.  #Cussing out #2gunfire

# 2
  • Мнения: 6
ами сега си говоря с една приятелка, която каза че може да са линфни възли. здраве и живот утре мисля да я заведа при друг доктор за да видим и той какво ще каже. ще ти пиша да ти кажа какво е станало. Rolling Eyes
 

# 3
  • Мнения: 681
Потърси и друго мнение! Peace

# 4
  • Мнения: 4 335
И аз мисля,4е трябва да потьрсиш и друго мнение PeaceТе тия лекари направо #2gunfire

# 5
  • Мнения: 523
Голямата ми дъщеря има такова синъо петънце , което съм забелязала , че се поиздува , когато започне да реве . Нашият доктор каза , че е просто по - изпъкнала веничка. И май наистина е така , защото тя вече е на 3 г и 4 месеца и си я наблюдавам редовно като почне да плаче. Леко се издува веничката и после си спада и пак си става синъото петънце .

# 6
  • Мнения: 1 447

 И според мен трябва да потърсиш още няколко мнения никога не са излишни.Дано да е нещо безобидно

# 7
  • Мнения: 9 973
друго мнение потърси,че.........

# 8
  • Мнения: 728
И синът ми има,при преглед педиатърката каза,че е по-изпъкнала вена

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
друго мнение потърси,че.........
#2gunfire #2gunfire #2gunfire #Crazy
Успех!!!!!!!!!! Hug

# 10
  • Мнения: 1 477
Потърси и друго мнение! Peace
Определено. Peace

# 11
  • Мнения: 6
Мили мами благодаря ви за съветите!
Днес заведох бебка при друг доктор, който каза че и според него е веничка просто е по изпакнала. Може би сме си я имали още от самото раждането, но чак сега сме я забелязали. Май не е нещо  обезпокояващо. И дано да е така.
Поздрави на всички Heart Eyes
 

# 12
  • Мнения: 172
Синът ми имаше такова топче на вратлето,оказа се възпален лимфен възел в резултат на зачервеното гърло.След около седмица си спадна Peace

# 13
  • Мнения: 1 334
Потърси и друго мнение, най-добре неонатолог - отиди в някоя голяма болница - шейново, токуда...

# 14
  • Мнения: 1 900
Потърси и друго мнение, най-добре неонатолог - отиди в някоя голяма болница - шейново, токуда...
Peace
Дано не е сериозно. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт