Детска кухня - откъде да купя бурканчета и капачки????

  • 3 283
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 377
Здравейте, момичета! Предстои ни да тръгнем на детска кухня, обаче изниква следния въпрос/проблем - откъде да купя бурканчета и капачки. Досега събирах бурканчетата от пюретата на Ганчев, но капачките им са смотани и не могат да се ползват след като се отворят веднъж, а капачките които се продават не пасват на бурканчетата. Та явно и бурканчетата не стават.

Интересува ме откъде да купя и двете, ако може в района на Надежда???

Моля помогнете!

# 1
  • Мнения: 1 701
От пюретата, които има на пазара стават бурканчетата и капачките на Ам-ам, Хелоу /май така беше/ и още едни, ама не помня кои бяха...  newsm78 Ганчев - не, нито бурканите, нито капачките.  Naughty Старите ставаха.
Можеш да си купиш от Женския пазар, а капачки продават и по магазините за 1 лв.  Peace

# 2
  • Мнения: 93
Продават едни пюрета АМ-АМ. Бурканчетата и капачките им са идеални за тази цел, пък са и евтини

# 3
  • Мнения: 200
В магазините по 1 лев продават много убодни бурканчета с широки гърла ,няма уливане и разливане

# 4
  • Мнения: 377
Благодаря ви, момичета! Аз тия Ганчев най-вече заради бурканчетата ги купувах! Колко тъпо! Sad
И точно затва няма да купувам Ам-Ам само заради бурканчетата!Но от кухнята ми искат 30 бурканчета и 60 капачки.Нещо не са с всичкия си, но какво да се прави ..... трябва да се яде!

# 5
  • Мнения: 1 091
Отиди в магазините за домашни потреби.Там има много видове бурканчета.И можеш да си избираш.  bouquet

# 6
  • Мнения: 959
Но от кухнята ми искат 30 бурканчета и 60 капачки.Нещо не са с всичкия си, но какво да се прави ..... трябва да се яде!

 Simple SmileЗащо мислиш че, не са с всичкия си...?  Laughing
Нали, трябва в нещо да ти сипят храната, и не може те да ти осигурят бурканчетата. Wink
Провери на пазара в Надежда 1част, малко след магазина за риба има един павилион - аз, от там купих капачки /но беше преди доста време/ Hug

# 7
  • Мнения: 377
Но от кухнята ми искат 30 бурканчета и 60 капачки.Нещо не са с всичкия си, но какво да се прави ..... трябва да се яде!

 Simple SmileЗащо мислиш че, не са с всичкия си...?  Laughing
Нали, трябва в нещо да ти сипят храната, и не може те да ти осигурят бурканчетата. Wink
Провери на пазара в Надежда 1част, малко след магазина за риба има един павилион - аз, от там купих капачки /но беше преди доста време/ Hug


Защото от другата кухня, в която чакаме ред искат само 6! Благодаря за инфото!

# 8
  • Мнения: 506
в другата кухня са по-внимателни Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 8 275
ми чакай за другата, а пюретата на АМ-АМ са страхотни... може да са със захар но нямат нишесте или мляко, като Ганчев или прехваления Хипп.
Пюретата на Ганчев от мноого години са в бурканчета за еднократно отваряне.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 734
В София в държавните кухни искат единствено бурканчета и капачки от детски пюрета.Не става да се купуват други буркани от магазини дом. потреби и т.н.,няма да ги приемат.Буркани се продават по всички големи пазари.На Женския например със сигурност има.Капачки също там,както и по магазините за 1 лев.

Общи условия

Активация на акаунт