Комплект бельо от Miriale за 9,90лв.

  • 50 414
  • 443
  •   1
Отговори
  • Хасково
  • Мнения: 105
Здравейте,
Някой поръчвал ли си е бельо от швейцарската фирма Miriale на промоционалната цена от 9,90 лв. при обявена реална стойност на продукта 75,60лв. Пуснали са рекламни брошури в няколко вестника и дамски списания. Опасявам се да няма някаква уловка с тази ниска цена, а и не знам какво им е качеството. Моляако някой има информация да се включи! Rolling Eyes

# 1
  • някъде
  • Мнения: 979
Признавам без бой,че не съм чувала марката EmbarassedПоне добре ли изглеждат?

# 2
  • Хасково
  • Мнения: 105
На снимка изглеждат много добре, но в дейстителност не знам. Комплектите са два-един в резеда и един пепел от рози с бродерии. Предлагат се сутиен в комбинация с танга или бикини. Доставката е с куриер, разходите по доставката естествено са за сметка на купувача. Отделно се предлага топ  в съшите два цвята на промоционална  цена от 8,90 лв. (приреална стойност 33,80лв.). Съжалявам, че в момента не мога да покажа снимка.

# 3
Аз даже си поръчах но вече втора седмица не идва.Ако някой си го е получил да каже.

# 4
  • Хасково
  • Мнения: 105
Вижте какво намерих в нета за тази марка. Дистрибутор е фирма Provea. Бельото се продава и други страни на същите цени - Щатите, Германия, Франция и др. европейски. Ето и линк към единия от комплектите:
http://www.provea.com/Provea/ProveaFinal/Miriale/International/R … &SessionFlag=

# 5
  • София
  • Мнения: 346
Ауу,хареса ми.А как мога да поръчам?Или в кой вестник мога да открия брошурата?

# 6
  • Хасково
  • Мнения: 105
Имаше ги във в-к "Всичко за жената", в-к "Стандарт" и списание "Тя". Изрязва се едно талонче с желаните размери и се изпраша по пощата на адрес: Provea, Бизнес Парк София, ПК 18

# 7
  • Мнения: 2 936
според мен ,след като разгледах сайта-бельото напълно си отговаря на цените...малко се съмнявам реалната цена да е 70лв. Whistling

# 8
  • Хасково
  • Мнения: 105
Според мен пък като качество е подобно на Venera style, където комплектите са около 30лв.
Въпроса тук обаче е каква е цената на доставката?

# 9
  • София
  • Мнения: 504
Доставката е 4.90,пише си го в талончето.Аз вече имам две и им се почудвам,особено за розовото,обаче имам някои съмнения дали не е измама някаква Thinking
Иначе има доста странни неща в талончето-особено в сивото поленце, точка 1-как ще получаваш после пратки от 3бр. бельо без да си изпратил отговор дали ги искаш или не например... Rolling Eyes
 
След малко ще кача и скан на талончето Wink

http://eavenka.multiply.com/photos/album/7/razni_bezobrazni#1

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 20:19 от eaven

# 10
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз си поръчах розовото, пък да видим.
Пише също, че можеш по телефона да откажеш да ти изпращат продукти и рекламни материали.
Като/ако дойде комплекта ще преценя на място дали ще се отказвам от тази опция.

# 11
  • Мнения: 330
Това е форма на директен маркетинг, който ползваха допреди години Раабе. Поръчваш се нищо веднъж чрез соето приемаш общите им условия и след това започват да те затрупват с оферти. Условието е, че ако НЕ върнеш талона се смята, че приемаш офертата и ти я изпращат с наложен платеж. Ако не искаш пратката си длъжен да им пращаш обратно талона. На практика ти изпращат талони, които ако ти не искаш да те задължат да плащаш трябва нон стоп и то в срок да им връщаш по пощата. Както се сещате те не ги полечават, а понякога и вие не знаете, че сте получили талон, който не сте върнали и трябва да приемете и платите доставка.
Хубавата новина е, че законът за правилата за търговия и защита на потребителите регулира този вид маркетинг и предпазва потребителя от такъв вид поръчки.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 011
Убедена съм, че сме защитени като потребители, днес четох закона.

# 13
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
записваме са да чакам отзиви

# 14
Доставката е 4.90,пише си го в талончето.Аз вече имам две и им се почудвам,особено за розовото,обаче имам някои съмнения дали не е измама някаква Thinking
Иначе има доста странни неща в талончето-особено в сивото поленце, точка 1-как ще получаваш после пратки от 3бр. бельо без да си изпратил отговор дали ги искаш или не например... Rolling Eyes
 
След малко ще кача и скан на талончето Wink

http://eavenka.multiply.com/photos/album/7/razni_bezobrazni#1
Цитат
  newsm78 Rolling Eyes Az mislq da se dopitame do  Zashtita na potrebitelq

Общи условия

Активация на акаунт