инсеминация-има ли добър д-р в тази сфера?

  • 1 236
  • 2
  •   1
Отговори
Може ли някой да ми препоръча добър д-р,понеже аз ходих при д-р Стаменов и той ми назначи инсеминация,но просто там не можеш да се доредиш лудница страшна записват часове с месеци напред а на мен не ми се чака вече!!Моля ако някой нещо знае да ми пише,ще Ви бъда много благодарна Simple Smile Simple Smile Simple SmileИскам и аз най-накрая да си имам рожба Cry

# 1
  • Мнения: 319
За София не мога да ти препоръчам, но за Пловдив - д-р Даскалов - "Медикус Алфа".

# 2
  • София
  • Мнения: 6 011
Меги, моят личен съвет към теб е да си запишеши час при Д-р Персенска, тя работи също в клиника Малинов, заедно с Д-р Стаменов.
За нея не се чака толкова дълго, колкото за него, а тя също е много добра специалистка. Доколкото знам, ако случаят е сериозен тя работи в екип с Д-р Стаменов и така с един удар - два заека. Grinning
И още нещо - веднъж като си запишеш час и станеш пациент - след това не се чака въобще. Чака се само за първоначалния час.
Иначе тук си имаме цял подфорум за проблемно забременяване, попитай момичетата там, те са доста по - запознати от мен.
Ето тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=9.0

Успех ти желая!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт