Пак за кредитна карта...

  • 1 499
  • 21
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Здравейте на всички, които ще се включат Simple Smile
Питането ми е  какви са условията, за да се изкара такава карта?
Аз понеже не работя, има ли някакъв начин ? Или ....?

# 1
Ето тук може да сравниш условията на банките за кредитните карти които издават:

www.moitepari.bg


Но щом не работиш, по-добре виж това:

www.jobtiger.bg

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Благодаря ти!!!
А работа не си търся...Просто го казах , за да се има предвид ако искат трудов договор или доходи и т.н.

# 3
  • Мнения: 5 370
Благодаря ти!!!
А работа не си търся...Просто го казах , за да се има предвид ако искат трудов договор или доходи и т.н.
Toва изречение, според мене, просто автоматично изключва по-нататъшно продължение.
Освен ако не си собственик на фирма.
Трудовият договор не само, че има значение, ами има значение и каква сума получаваш, когато ти се определя кредитният лимит.

# 4
  • София
  • Мнения: 275
Много, много трудно някоя Банка би ти издала кредитна карта, ако нямаш доходи. Гледа се дали поне последните 3 месеца са плащани осигуровките към НОИ и на колко те осигурява работодателя (т.е. официалният доход). Но в твоя случай, май ще те отрежат.

# 5
  • Мнения: 454
Веча сати го казали, но и аз да повторя - много трудно, да не кажа невъзможно е да се намери банка, която да ти издаде кредитна карта, без да имаш легални доходи.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 890
 Можеш да си извадиш, но гарантирана. Ако ти върши работа...  newsm78

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 869
И аз така предполагах, но все пак знам ли? Може да има някакъв вариант.
Мирена, а каква е тази гарантирана за която споменаваш?

# 8
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
на мен декември ми идадоха от ПИБ,не работя,без доход съм,не плащам осигуровки и даже попълних онлайн искане Mr. Greenно тези от банката познават мъжа ми Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 1 890
И аз така предполагах, но все пак знам ли? Може да има някакъв вариант.
Мирена, а каква е тази гарантирана за която споменаваш?

    Ами кредитна, но ти си я захранваш, не ползваш пари на банката, следователно не дължиш и лихви. Разплащаш се навсякъде, където и с другите. Не ти искат доходи, тр. договори и т.н. Не чакаш за одобрение. Трябва обаче да има една определена сума, която внасяш при издаването на картата и не я пипаш - взимаш си я, когато си я закриеш някой ден. Моята е в $ и сумата е 50 $ , но в различните банки е различна.

# 10
  • Мнения: 9 865
На мен за подобна кредитна карта в Прокредит ми искаха 500 лева да им оставя... 'найш как...

# 11
  • София
  • Мнения: 1 890
 Стига бе !  Shocked Май верно в ЦКБ са най-изгодни условията.  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 9 865
Mirena, може ли да те помоля за малко разяснения за картата, която се гарантира с 50$ в ЦКБ?
Какъв кредитен лимит и се определя и можеш ли да ползваш внесената сума или тя стои като гаранция и не се пипа,
каква е лихвата и какви документи искат при издаването и? Мерси!

# 13
  • Мнения: 90
Здравейте на всички, които ще се включат Simple Smile
Питането ми е  какви са условията, за да се изкара такава карта?
Аз понеже не работя, има ли някакъв начин ? Или ....?
Аз имам MasterCard от SG Експресбанк, която навскяъде се вижда като кредитна, но фактическа е дебитна - няма минимални суми по сметката към нея, колкото пари има - толкова може да харчиш.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 890
Mirena, може ли да те помоля за малко разяснения за картата, която се гарантира с 50$ в ЦКБ?
Какъв кредитен лимит и се определя и можеш ли да ползваш внесената сума или тя стои като гаранция и не се пипа,
каква е лихвата и какви документи искат при издаването и? Мерси!
   Няма кредитен лимит, защото ти сама си я захранваш. Не взимаш заем от банката. Трябва ти само лична карта за издаването. Моята я използвам предимно за пазаруване по интернет от чужди сайтове. Искам например да си купя нещо за 100 $, отивам, внасям ги в банката и си ги ползвам. На мен ми върши страхотна работа, защото не съм на трудов договор и няма как да докажа доходи.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт