Търся едни МАЛКО ПО-РАЗЛИЧНИ ОБЕЦИ

  • 4 375
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 238
Здравейте,

Става въпрос за сребърна обеца,около 3см,която покрива половината от най-външната част на ухото.Продълговата и леко извита,за да следва формата му.

Май ми е невъзможно да Ви го обясня,  Tired
затова се надявам да ми помогнете с онлайн магазини за обеци,пиърсинг и т.н.
различни нестандартни неща. 
Другият вариант е по поръчка.  Къде могат да ми направят такова малко,единично бижу по поръчка ?

# 1
  • Мнения: X
Виж тук, знам, че изработват по поръчка. http://www.esper-bg.com/

# 2
  • София
  • Мнения: 1 176
Става въпрос за сребърна обеца,около 3см,която покрива половината от най-външната част на ухото.Продълговата и леко извита,за да следва формата му.
Не разбрах точно. Нещо такова ли?
Знам, че са ужасни, но не намерих друга снимка.  Grinning

# 3
  • Мнения: 238
dollface,мерси,ще погледна сега

Става въпрос за сребърна обеца,около 3см,която покрива половината от най-външната част на ухото.Продълговата и леко извита,за да следва формата му.
Не разбрах точно. Нещо такова ли?
Знам, че са ужасни, но не намерих друга снимка.  Grinning

every me,да,наполовината на това.от нормалната обеца до средата на ухото




# 4
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Записвам се да следя темата.

Някога, като тийнейджърка имах подобни обици, бих носила и сега  Peace

# 5
  • Мнения: 238
Записвам се да следя темата.

Някога, като тийнейджърка имах подобни обици, бих носила и сега  Peace

И аз като тийнейджърка сам виждала такива Simple Smile
май освен по поръчка няма да стане.няма такова чудо,в интернет поне

# 6
  • Мнения: 1 243
А това чудо захваща ли се за ухото или..?  newsm78 не тежи ли прекалено много?

# 7
  • Мнения: 35
На бул. Витоша и Хан Аспарух има едно магазинче. То всъщтност е на Хан Аспарух. Като вървиш от Патриарха по Витошка в посока Съдебната палата, завиваш на първата пряка в ляво. Вървиш още малко на горе и от дясната страна ще видиш магазинчето. До него има Phard i Astella. Там съм виждала подобни обици. Не знам дали ще са точно това, което търсиш, но не пречи да се погледне  Laughing А има и всякакви други красоти и изкушения  smile3521 Само че не са сребро, а са обработена стомана (май това беше). Аз имам пръстени и обица за пъпа от там, не потъмняват, а и не съм се изринала, което при мен се случва често от бижута. И на приятели съм подарявала - и до сега никой не се е оплакал thumbsup Дано информацията ти е полезна.

# 8
  • Мнения: 230
Купих си такива обеци там, където преди се намираха в подлеза на ЦУМ сергиите със сребро! Сега пак ги има, но са се преместили над подлеза, точноо до градината. Ама беше преди 2 години, последен чифт! А имаше и едно магазинче в уличките м/у църквата "Свети Георги" и Витошка, м/у Патриарха и Алабин - в този квадрант! Ще питам една приятелка при първа възможност (тя е в чужбина) и ще ти напиша по-точно адреса!

# 9
  • Мнения: 2 386
На много места съм виждала такива вълнообразни с камъчета, но не се сещам точно сега. Има ги, дерзай.

# 10
  • Мнения: 238
Благодаря Ви,вече бях почти сугурна,че готови няма да намеря    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт