Ясла и атопичен дерматит????

  • 679
  • 5
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Здравейте , майчета! Искам да попитам тези от вас , които имат дечица с атопичен дерматит кога пуснахте дечицата си на ясла?Как им понесе менуто. Проявяваха ли лелките разбиране към проблема . Благодаря предвареителнпо за споделения опит!

# 1
  • Мнения: 4 668
Синът ми тръгна на 2г.2м. , когато атопичният дерматит беше до голяма степен овладян .
Въпреки това първият им въпрос беше - има ли детето алергии или нещо с което трябва да се съобразяваме ?
Честно казано , откато е на ясла не ми е правил проблеми с АД / да чукна на дърво / и много се надявам да го е израстнал .
На колко е детето ти ?
Много е важно да е захранено правилно и да ползваш точната козметика .
Яслата сама по себе си не би могла да ви донесе проблеми  Peace

# 2
  • Мнения: 47 972
пуснах го на 1 годинка, от менюто изключваха доста неща, понесе му много добре, проявиха разбиране и не съм имала проблеми
но голямото ми дете е посещавало тази ясла и ги знаех че са много съвестни и стриктни и им имах доверие

# 3
  • Мнения: 752
Пуснах я на 1 г. и 9 м. Вече я бях захранила с почти всичко. Само от рибата имаше проблем и им казах да не й дават.
Според мен трябва да си говориш лично с лелките от вашата ясла и те да ти кажат как стои въпроса. Почти никъде не дават внасяне на храна отвън. А дали ще се съобразяват с желанието ти да не му дават нещо - зависи само от тях.

# 4
  • Мнения: 3 089
е, зависи колко изразен е атопичният дерматит. петра е с обриви по бузките откак се е родила. ту се засилват, ту отслабват. но дори в засилено състояние не са фрапиращи. и затова и не спазваме строга диета - общо взето детето яде всичко без шоколад и цитруси. сега е почти на 2 г. и половина и чакаме да ппрескочи 3тата, за да отшуми всичко, както се твърди  Laughing
инак тръгна на ясла, когато беше на 1г. и 5 месеца. нямаше обостряне на обрива  Peace
успех  Peace

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Mnogo wi blagodarq ,момичета!Елена е на 1г.и 6м Захранена е по форумски. Изклучитено е кърмена до 6 м и още се кърмим. Много й се обостря алергията от яйца и ще ги моля супи и фрикасе да не й дават.

Общи условия

Активация на акаунт