ALL INCLUSIVE в х-л МАРИНА, комплекс СЛЪНЧЕВ ДЕН

  • 2 567
  • 23
  •   1
Отговори
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ако сте ползвали услугата  ALL INCLUSIVE, ще съм ви благодарна за мнения. Какво се предлага, по цял ден ли има наредена маса с ядене и напитки.   bouquet

# 1
GOLDEN ROSE, в който и хотел да отидеш по цял ден наредена маса с ядене и напитки няма. Само за сутрин, обяд и вечеря се подрежда бюфета и работи определено време  Peace

Нямам мнение за този хотел. Включих се по 3-тата част от въпроса  Simple Smile

# 2
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
DID, благодаря ти за отговора!  Hug

# 3
  • sofia
  • Мнения: 404
На слънчев ден не съм била.
Но по принцип има закуска, обяд и вечеря.
През останалото време има леки хапвания на барчето при басейна или на лоби бара.

# 4
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Миналата година бяхме там.Като цяло съм доволна,но имам забележки към качеството на храната като цяло.Например бирата беше Славянка,а натуралните сокове се плащаха.Салатите бяха 5-6 вида,супата 3 вида.Имаше тематични вечери-на рибна тематика,скара и местни блюда.А от немците не можеш да се доредиш до нищо -ядяха като за последно.Сина ми дори се разрева за една праскова,щот една германка беше взела "последните" 10,а други нямало. ShockedСладоледа свършваше бързо,а сладкишите следобед не ставаха.Закуската беше еднотипна и не особено богата/за разлика от Магнолиите в Приморско/.Но пък хотела е на плажа/бяхме в стая с изглед към морето/,на плажа почти нямаше хора/немците лежаха на шезлонги при външния басейн/,много чисто беше,вътрешния басейн беше с топла минерална вода и спокойствието беше върховно.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 819
Точно сега получих мейл от една приятелка за този хотел, но те са имали само закуска. Казва, че хотела е хубав.

# 6
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Мноооооооооого мерси за изчерпателния отговор, ВИЛИАН!   bouquet

# 7
  • Мнения: 4 053
на последната ни почивка тази услуга беше идеална,
значи, закуската започваше от 7.30- 10.00,
после от 10 до 11.30 на маса оставяха плодове, кексове,кроасани и т.н.
обяда беше от 12 до 14.30- много богат избор на салати, супи, ястия, скара и т.н.
от 15 до 18 часа същата маса като преди обяда с включени и тостери, сладоледи, сокове, абе всичко,
и вечеря та беше от 19 до 22 часа, пак доста богата,
бира, вино, пуншове, кола и кафе на корем  Crazy
....много е подходящо като си с малки деца

P.S. само да доуточня, че става въпрос за друг хотел, само коментирах услугата  Wink

Последна редакция: сб, 29 мар 2008, 14:43 от Мони *

# 8
  • Мнения: 13 171
Хотела е страхотен и на самия плаж. Има хубави басейни. Изкарали сме много приятно там Няма да съжаляваш.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
А някой да сподели линк на хотела може ли?   bouquet

# 10
  • Мнения: 4 053
А някой да сподели линк на хотела може ли?   bouquet

заповядай   http://www.retur.eu/bg/hotel.php?hotel=211

# 11
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
на последната ни почивка тази услуга беше идеална,
значи, закуската започваше от 7.30- 10.00,
после от 10 до 11.30 на маса оставяха плодове, кексове,кроасани и т.н.
обяда беше от 12 до 14.30- много богат избор на салати, супи, ястия, скара и т.н.
от 15 до 18 часа същата маса като преди обяда с включени и тостери, сладоледи, сокове, абе всичко,
и вечеря та беше от 19 до 22 часа, пак доста богата,
бира, вино, пуншове, кола и кафе на корем  Crazy
....много е подходящо като си с малки деца

P.S. само да доуточня, че става въпрос за друг хотел, само коментирах услугата  Wink
а може ли да кажеш кой?

# 12
# 13
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 707
Конкретния хотел не съм го посещавала, но за   ALL INCLUSIVE мога да кажа, че всеки хотел има различна политика и разбиране. Задължително е да се пита какво точно е включено в цената. Обикновено вносния алкохол, натуралните сокове се заплащат допълнително. Peace

# 14
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
на последната ни почивка тази услуга беше идеална,
значи, закуската започваше от 7.30- 10.00,
после от 10 до 11.30 на маса оставяха плодове, кексове,кроасани и т.н.
обяда беше от 12 до 14.30- много богат избор на салати, супи, ястия, скара и т.н.
от 15 до 18 часа същата маса като преди обяда с включени и тостери, сладоледи, сокове, абе всичко,
и вечеря та беше от 19 до 22 часа, пак доста богата,
бира, вино, пуншове, кола и кафе на корем  Crazy
....много е подходящо като си с малки деца

P.S. само да доуточня, че става въпрос за друг хотел, само коментирах услугата  Wink
а може ли да кажеш кой?
Благодаря ти. А стаите достатъчно широки ли са за семейство с две малки деца. (едното ако спи между нас, другото на допълнително).Апартамента ми се струва скъп.

Общи условия

Активация на акаунт