от4аяно се надявам да стане скоро

  • 1 871
  • 20
  •   1
Отговори
Здравеите на всички! Simple Smile Преди няколко дни се регистрирах но чак сега се ре6их да напи6а и моята история! Simple Smile с приятеля ми пробваме да имаме детенце от ноември 2007 година но както се досе6тата без успех. при него няма проблем за6тото има няколко аборта зад гарба си аз почнах да се притеснявам 4е проблема е в мен. има и друго винаги когато правим секс аз няма и 5 10 мин и отивам в банята да се мия според вас това вазможно ли е да оказва влияние? Sad Моля помогнете ми с някакви савети. БЛАГОДАРЯ ПРЕДЖАРИТЕЛНО ЦЕЛУВКИ НА ВСИ4КИ И ДАНО  EFP ВИДИМ ВСИ4КИ МНОГО СКОРО!

# 1
  • Мнения: 674
Здравей Деси,първо да те поздравя за избора да си при нас Flutter добре си ни дошла Hug
Моят съвет е първо да си пуснеш микробиологични изследвания,хормони,хламиди,цитонамазска и да почнеш с тестове за ову или фоликолуметрия.Всички сме минали през това Wink
А приятеля ти има само едно изследване и то е спермограма,добре е да се направи в клиника по стерилител не се притеснявай от думата,но там са най-добрите специалисти и е добре да е рашире.
На въпросати за банята би трябвало да няма значение,тъй като хора забременяват и без да са си лежали 30 мин.Аз лично вече свикнах после направо да си заспивам.
при него няма проблем за6тото има няколко аборта зад гарба си
Това не го разбрах newsm78

# 2
Благодаря мн! имах предвид 4е стари вразки пиянски но6ти и е ставало не предвидено просто е било гре6ка и са правили абортно ето сега с нас не става ве4е 5 месеца мислех че този месец няма да ми доиде М и 6те ни зарадва пролетта но пак доиде...благодаря о6те един пат! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 674
Направете това от това се започва Wink И бъди по активна при нас ще видиш колко е хубаво и весело,тук сме като едно голямо семейство Hug

# 4
  • Мнения: 160
Деска, първо добре дошла   bouquet
Независимо, че приятелят ти е имаш "успешни опити" досега, не пречи да се направи спермограма, тъй като понякога нещата се променят. Това, което ти казва Аудулина е много точно. Намери си добър лекар, довери му се, не оставяй черни мисли да те натоварват и скоро да се похвалиш Peace

# 5
  • Мнения: 8 905
А аз си мисля, че е още рано за изследвания и притеснения. Минали са едва пет месеца. Това си е един съвсем безобиден период на бебеправене.
Успех ти желая!

# 6
  • Мнения: 2 270
Деска, първо добре дошла   bouquet
Независимо, че приятелят ти е имаш "успешни опити" досега, не пречи да се направи спермограма, тъй като понякога нещата се променят. Това, което ти казва Аудулина е много точно. Намери си добър лекар, довери му се, не оставяй черни мисли да те натоварват и скоро да се похвалиш Peace

 Peace

# 7
  • Мнения: 616
Направете това от това се започва Wink И бъди по активна при нас ще видиш колко е хубаво и весело,тук сме като едно голямо семейство Hug

напълно подкрепям мнението на Аудулинка  Hug Hug

# 8
Здравей Деска,
не се отчайвай, сигурно бебчето ще стане скоро. Ние с приятеля ми също правим опити от 2-3 месеца, но още не се е получило. Аз също малко се шашкам т.к си мислех че ще стане от раз, но уви. Наистина 5 месеца не са много време. Пожелавам ти на теб и на всички нас в този форум скоро да видим двете чертички.

Между другото аз също чета от доста време форума, но днес за пръв път се престраших да напиша нещо. Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 6 302
Искам и аз да дам кураж на едно момиче, което се присединява към голямото семейство на бг-мама. Ние опитваме от 2 години и аз не съм загубила надежда! Така че успокой се, посети добър специалист и почнете да правите изследванията, за които са писали момичетата по-горе. Ще видиш, че всичко ще си дойде с времето! Успех!  Hug

# 10
  • Мнения: 1 100
Здравей, Деска!
5 месеца неуспешно бебеправене е твърде кратък период, за да вземете някакви сериозни мерки. Учудвам се, че почти  Winkвсички са се втурнали да ви пращат на специалисти, без да е станало ясно на колко години сте, засичате ли овулация /тестове, мерене на БТ/ и т.н. Моят съвет е, щом искате бързо да имате бебче, да започнеш да мериш БТ /има много информация в Библиотеката на форума/ или да си купиш овулационни тестове. Ако досега не си проследявала овулация, не можеш да бъдеш сигурна, че сте бебеправили в подходящите дни. Едва ако и така не стане, след 3-4 месеца примерно, можете да посетите специалисти. Успех!

# 11
  • Мнения: 444
Здравей Деска! И ние с приятеля ми правиме опити от вече 5 месеца... без резултат  Rolling Eyes
Но не се отчайвай, както и другите момичета са ти казали, все още е рано за притеснения  Hug
иначе, ако можеш не ставай веднага да се миеш, полежи си повече и си зареди до леглото пакетче с мокри кърпички, аз така правя, та дори и си вирвам краката  Laughing
Успех мила!

# 12
  • Мнения: 104
Деска, и аз да попитам на колко години си? Това също има значение!

# 13
ами сигорно 6те се у4удите но сам на 17 а приятеля ми е на 28 год..голяма ни е разликата но когато се оби4аме това няма зна4ение......

# 14
  • Мнения: 160
 Thinking Не зная какво да ти кажа  newsm78 На 17 години е рано да хукваш по лекари поради проблемно забременяване. От друга страна обаче, ако имаш някакъв проблем ще е добре да се разбере от рано. Аз бях  на 16, когато ми откриха поликистоза на яйчниците. После с години пиех противозачатъчни и проблема бе "замазан", което е доказателство, че и на ранна възраст могат да се появят причини за по-трудно забременяване. В крайна сметка можеш да пробваш 2-3 месеца с БТ и тестчета за ову. Правете скес около датата й, а ако не стане, се консултирай с лекар.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт