много ли е да се пие веднъж седмично

  • 6 493
  • 123
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 223
днес имах среща с една моя братовчедка. говорихме си за приятелят й и тя ми заяви, че го е зарязала защото бил пияница. когато я попитах много ли пие тя ми каза, че прекалявал с пиенето - събирал се с приятели веднъж седмично и си пийвали, а тя не можела да търпи човек, който пиел толкова често. аз направо бях  Shocked. според мен това не е прекаляване с пиенето, но може и да бърка знам ли  newsm78
вие какво мислите  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 891
Мисля, че твоята близка ще ме определи като абсолютна пияница  Laughing

# 2
  • Мнения: 212
Който днес пие веднъж седмично, утре ще пие два пъти седмично, вдругиден - три пъти седмично и така докато започне да пие всеки ден...
Права е била приятелката ти. Предвидила е изходът от невинното пиене "само" веднъж седмично

# 3
  • Мнения: 25 446
Права е била приятелката ти. Предвидила е изходът от невинното пиене "само" веднъж седмично

Така ами - днес пиене всяка седмица, утре и ежеседмичен секс ще поиска!   ooooh!
Пази, боже, пък да стане ежедневен!!!  Crazy  Naughty

# 4
  • Мнения: 27 524
Разбира се, че не е много. Ако тя е крайна трезвеничка и търси под вола теле е друго нещо  Wink

# 5
  • Мнения: 494
Който днес пие веднъж седмично, утре ще пие два пъти седмично, вдругиден - три пъти седмично и така докато започне да пие всеки ден...
Права е била приятелката ти. Предвидила е изходът от невинното пиене "само" веднъж седмично
Е, гати констатацията...много крайно, бе човек... Laughing
 Не съм съгласна. Ако не разпусне човек поне един път седмично...То пък страшна скука...и стресът ще е по-пагубен от пийването, вЕрвай Peace... Т'ва което предвиждаш, Борисе, се случва, но изобщо не е задължително. Вероятно въпросната приятелка има и други съображения или пък пиянството на "приятелчето'' е гадно, та и идва в повече дори само един път седмично. Или нещо подобно...В противен случай...тая девойка малко прекалява, мисля аз...

# 6
  • Мнения: 425
За мене е много!Не мога да разбера 4овек който има нужда всяка седмица да се напива Sick

П.П.Не мога да се стърпя след предните 2 отговора преди мен.Ако веднъж седми4но е малко,кога ще кажете 4е ве4е е много-когато се натаралянква всеки ден ли?Е до там ли да 4акаме ? Shocked

# 7
  • Мнения: 1 008
Мисля,че братовчедката е Темерут.

# 8
  • Мнения: 198
Мале , мале всички около мен са пияндета Joy включително и аз ... Mr. Green

Пийвали си- прочетох - не напивали Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 25 446
За мене е много!Не мога да разбера 4овек който има нужда всяка седмица да се напива Sick

Чакай сега, май никой не е споменал досега за напиване, е просто за пийване. Има разлика, не мислиш ли?
Да се напиеш като талпа е много и веднъж годишно, според мен.  Peace

# 10
  • Мнения: 212
Може и да е било веднъж седмично, но пък качествено напиване както се казва като кирка. Не знам жена на която да й е приятно мъжът и да се връща всяка седмица пиян като кирка.

# 11
  • Мнения: 2 891
За мене е много!Не мога да разбера 4овек който има нужда всяка седмица да се напива Sick

Ето, видяхте ли? Пияница съм и това си е  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 15 223
Мисля,че братовчедката е Темерут.

не е - дори напротив - много е мила и добричка. но има здравословен проблем и не й е възможно да го придружава на тези сбирки, а баща й непрекъснато й набива в главата, че момчето е пияница и, че много пиел. и от там явно се е повлияла  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 3 880
Зависи какво се има предвид под "пийвал". Може да "пийне" 1-2 бири, а може и да се накваси порядъчно и това всяка седмица. И на мен би ми дошло в повече ако всяка седмица си имам работа с нещо, вонящо на алкохол и замъглен поглед, пък било то и "само веднъж" в седмицата Peace Няма нищо лошо в това да излезе човек и да разпусне с приятели, ама да се налива периодично по този повод и аз не го намирам за нормално....

# 14
  • Мнения: 425
И аз си мисля 4е въобще не става въпрос за 1-2 бири.Това въобще не го коментираме Peace
Явно бащата много добре е усетил нещата,и иска да предпази дъщеря си.То това с алкохола се разбира на кого му се услажда в пове4ко и ще му стане проблем ако не е станал ве4е Peace

Общи условия

Активация на акаунт