стройко 2008

  • 4 504
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 058
Някъде прочетох, че стройкото е започнало вчера и е до 01.04. Някой ходи ли вече? Има ли интересни неща. Дайте да напишем кой какво си е харесал.

# 1
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
И аз тази сутрин видях реклама по телевизията,но за съжаление не мога да отида по-рано от събота,когато ще бъде фраш.

# 2
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
О, ще го посетя, може за половин час да е, но- там сме!  Peace

# 3
  • Мнения: 734
И аз искам да отида....но вероятно също ще е през уикенда. Много ми е неприятна блъсканицата, но няма да успеем по-рано...Ако някой има информация ще е чудесно да я сподели Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 058
И мен ме притеснява , че през уикенда ще е лудница. Надявам се утре след обяд да отида.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
И ние ще ходим в неделя когато ще е лудница, но друг почивен ден нямаме.

# 6
  • Мнения: 2 143
Момичета,това изложение е за дървообработващи машини,така казаха по телевизията тази вечер в новините.Мисля,че не е за готови продукти.

# 7
  • Мнения: 2 587
Момичета,това изложение е за дървообработващи машини,така казаха по телевизията тази вечер в новините.Мисля,че не е за готови продукти.

А дали наистина е така?Ако да непременно ще отида.

# 8
  • Мнения: 461
Момичета,това изложение е за дървообработващи машини,така казаха по телевизията тази вечер в новините.Мисля,че не е за готови продукти.

А дали наистина е така?Ако да непременно ще отида.

Мисля, че бъркаш. Това за дървообработващата техника е изложението в ЕКСПО, а Стройко е в НДК.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 397
Момичета,това изложение е за дървообработващи машини,така казаха по телевизията тази вечер в новините.Мисля,че не е за готови продукти.

Бъркаш ДА ето инфо за СТРОЙКО-то
http://stroiko.eu/news.html

# 10
  • Мнения: 682
Бях на Стройкото днес и малко се разочаровах. Като че ли предни години е било по-разнообразно. Стори ми се, че преобладава обзавеждането за бани и фирмите, вносителки или производителки на паркет и ламинат.

# 11
  • Мнения: 9 894
днес ходих, пак си е лудница, много врати, доста естествен паркет, и като цяло нищо ново. може и да бъркам де, но аз лично не свърших много работа.

# 12
  • Мнения: 178
Вчера ходих, има много неща, зависи какво ти тряба. Ние капарирахме едно шкафче за баня и хидромасажна вана. Някои фирми дават добри отстъпки. Определено изложението е интересно за хора, които строят или обзавеждат нещо. За разходки едва ли е най - подходящото място, макар че повечето хора точно за това ходят по изложения. Събота и неделя при всички случаи ще е лудница. Смятам в понеделник обаче пак да отида, че сме си набелязали още няколко неща.

# 13
  • Мнения: 2 143
Ей,добре че сте вие!Изкарахте ме от заблуждение!Защото и аз следя всякакави такива изложения,тъй като ми предстои обзавеждане и съм го объркала с това в ЕКСПО!Знаех си,че тук хората знаят най-добре.

# 14
  • Мнения: 852
През уикенда мисля и аз да отскоча Thinking

Общи условия

Активация на акаунт