мляскането с уста симптом ли е за нещо?

  • 9 212
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте мили майчета! Когато бяхме на лекар преди два дни, заради хремата на беба, лекарката забеляза че малката примлясква с уста и ме попита от кога прави така. Аз дотогава не бях забелязала, а и точно и беше време за ядене. Тя отговори че щом е гладна значи е от това. На въпроса "А какво друго може да е ?" тя каза "Е сега да не ви обяснявам!". Но сега виждам, че и след като се е нахранила пак прави така. На почти 4 месеца сме и се храни с АМ. Някоя имала ли е подобна случка?

# 1
  • Мнения: 953
Мляскат, лигавят се, правят мехурчета и  смешни муцунки, издават странни звуци - бебета.
Няма нищо странно, особено като научат нещо ново, например да правят балончета от слюнката, могат да го правят до безкрай.
Моята чу баба си да кашля и сега я имитира, в първият момент се притесних много, но тя всичко копира.

# 2
  • Мнения: 474
Айде като знае да намеква разни глупости, да вземе и да обяснява....... аман от такива лекари....
Perdita -  не съм чувала, че мляскането е симптом за друго освен за глад, ама накарай твойта джипка да вземе да ти обясни!!!!!

# 3
  • Мнения: 931
Мляскат, лигавят се, правят мехурчета и  смешни муцунки, издават странни звуци - бебета.
Няма нищо странно, особено като научат нещо ново, например да правят балончета от слюнката, могат да го правят до безкрай.
Моята чу баба си да кашля и сега я имитира, в първият момент се притесних много, но тя всичко копира.


 Peace
Не мисля че е нещо серизно, това според мен са си бебешки работи  Grinning
И все пак за твое спокойствие и успокоение попитай какво е имала в предвид лекарката ти

# 4
  • Мнения: 11
Благодаря много за отговорите, момичета!!! Hug Върнахте ми здравия разум! То ако ги слушаш много тези лекари вечно ще ти има нещо! Ама ей на как се поддадох пак!!! Благодаря отново!

# 5
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
от всичко, което съм изчела дотук, мляскането с уста е споменато навсякъде амо като ранен признак на глад

явно бебенцето нещо си играе

пък твойта педка да вземе да ти обясни, а не да те притеснява излишно...

кви са тия доктори несъобразнителни бе?!!! всякакви майчини вълнения сякаш са им чужди! При това е жена!

 #Cussing out

# 6
  • Мнения: 8 999
Аз бих настоявала педиатърът да ми отговори на въпроса. Любопитно е все пак.

# 7
  • Мнения: 2 131
Моята чу баба си да кашля и сега я имитира, в първият момент се притесних много, но тя всичко копира.
И Алекс така  Joy Joy Joy Бебешка работа.

# 8
  • Мнения: 1 062
Аз бих настоявала педиатърът да ми отговори на въпроса. Любопитно е все пак.

Даа, и аз бих настоявала. Какво означава " да не ви обяснявам сега...". А кога? Ох, много се дразня на подобни реплики. Пуска ти мухата и те оставя да се чудиш.

# 9
  • Мнения: 1 197
И ние мляскаме,правим балончета с балончетата се издават много интересни звучи Mr. Green и хвърчи навсякъде.
Мисля,че това е симптом на голямата лига Laughing

Що не спрат тези хора,да ни плашат,за глупости.Следващият път като отидеш я питай,че ми стана много интересно

# 10
  • Мнения: 6 274
Айде като знае да намеква разни глупости, да вземе и да обяснява....... аман от такива лекари....
Perdita -  не съм чувала, че мляскането е симптом за друго освен за глад, ама накарай твойта джипка да вземе да ти обясни!!!!!
Ами - ще обяснява  Naughty. Те са толкова заети  ooooh!. Много ви моля , не настоявайте жената да си върши работата !  hahaha
Не се тормози - нищо му няма на детенцето .  Peace

# 11
  • Мнения: 9 814
Сега по този повод с мляскането прочетох, че освен признак на глад е и свързано със съзряването на лицевите мускули.
А на педито й кажи да си гледа работата и в буквален и в преносен смисъл.

# 12
  • Мнения: 1 311
Сега по този повод с мляскането прочетох, че освен признак на глад е и свързано със съзряването на лицевите мускули.
А на педито й кажи да си гледа работата и в буквален и в преносен смисъл.

И най-вече в съвсем буквален  Wink
За мен това си е или симптом на глад или на преглъщане на големите лиги, които идват с никненето на зъбките.

# 13
  • Мнения: 4 335
И ние постоянно си премляскваме,даже и като сме наядени,ама то последните дни все сме гладни Mr. GreenНе се притеснявай,ама тя и лекарката ви една #Cussing out

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз мисля,че са бебешки работи Peace

Общи условия

Активация на акаунт