Уолт Дисни представя на живо МЕЧО ПУХ

  • 23 749
  • 321
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 814
Някой има ли информация за това какво представлява това шоу? В Пикадили все още нямат информация нито за цена на билетите, нито какво е шоуто. Rolling Eyes Адреса който е даден в Интернет не ми се отваря. Ако някой знае повече за това, моля да пише.

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 11:11 от kopche

# 1
  • София
  • Мнения: 324
За сега и в програмата на НДК нищо няма на тези дати, може би трябва да изчакаме. А от къде попаднахте на него? Звучи интересно...

# 2
# 3
  • Мнения: 4 841
Четох обширен репортаж в един вестник - това е трупа от (а сега де!) - Чехия, Словакия или Унгария (  Embarassed ), която има лиценз от Дисни да изнася театрални постановки. Във вестника имаше много снимки и много интересни факти, от сорта: не се знаят имената на артистите, те са в пълна анонимност. Единственото лице, което се вижда, е на китайско (корейско?) момиче-разказвач. Тя учела думите си на всеки местен език, където изнасят представлението, а останалите актьори се озвучавали на място от актьорите, които официално озвучават героите. Представлението било тип "общуване с публиката" - така според участието на децата в някои от представленията главен герой бил Прасчо, в други - Тигър и т.н.
Много се запалих от тази статия, и смятам 100% да посетим събитието, така че ще следя из мрежата и програмите и ако науча нещо повече, ще пиша непременно. Извинявам се за неяснотите, ще се опитам у дома да намеря вестника и да дам по-изчерпателна информация, че така стана малко като с компютрите и компотите  Mr. Green

# 4
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
запис

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
много интересно ще бъде.
Малкия ще умре от кеф. Той обожава Мечо Пухчо  Hug

# 6
  • Мнения: 342
Вчера разглеждах страницата на НДК  имаше го в програмата но само като заглавие и дати нищо повече не пишеше.

# 7
  • Мнения: 1 147
Записвам се да следя

# 8
# 9
  • Мнения: 2 211
Мечо Пух е любим герой на синът ми, затова се записвам и аз.

# 10
  • Мнения: 47 896
запис, изглежда добре, ще се радвам да го посетим

# 11
  • Мнения: 99
Запис и от мен. Дъщеря ми обожава мечето и неговите приятели и ще направя всичко възможно да я зарадвам като я заведа на това представление.

# 12
  • Мнения: 4 668
И аз много искам да заведа момченцето си  Hug
Ще следя темата .

# 13
# 14
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
И аз много искам да заведа момченцето си  Hug
Ще следя темата .
Hug
Сигурно сайта ще работи, когато пуснат билети в продажба...  Rolling Eyes
Ще се радвам да отидем  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт