Отзиви за 2 хотела - Халкидики

  • 2 215
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 661
Здравейте,
Някой бил ли е в хотел LTI-Dion Palace, Литохоро, и Chrousso Village Hotel, Paliouri? Предлагат ми ги от агенция, но не мога да рзбера дали са хубави, и най-вече дали стават за семейство с бебе на 1 г. Искам нещо тихо и спокойно, с възможност за разходки с количка, ако имате други идеи, моля, помагайте. Става дума за майските празници, предпочитам All Incl.
Благодаря! Hug

# 1
  • Мнения: 934
Обикновено избирам хотелите на Халкидики от каталога на Meli tours.
Влез в сайта им и си изтегли каталога за 2008 на български:
Meli tours
За Крузо мога само да кажа, че е много отдалечен от плажа.

# 2
  • Монтана
  • Мнения: 499
Записвам се тъй като и ние за пръв път ще посетим Халкидики на 1вия ръкав Касандра и направихме резервация в Криопиги Биич-казаха че има различни забавления.Някой да каже нещо за хотела?
На теб Olivie се извинявам ,че навлязох в твойта тема.Дано попаднете на добър хотел и весело изкарване   bouquet

# 3
  • Мнения: 152
Обикновено избирам хотелите на Халкидики от каталога на Meli tours.
scorpios, мерси за ценната информация , но от къде мога да получа цените и как се резервира за хотелите от каталога?

# 4
  • Мнения: 934
Превключи сайта на български и горе вляво ще видиш адреса на офиса и агентите им.

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 12:00 от scorpios

# 5
# 6
  • Мнения: 1 224
Записвам се тъй като и ние за пръв път ще посетим Халкидики на 1вия ръкав Касандра и направихме резервация в Криопиги Биич-казаха че има различни забавления.Някой да каже нещо за хотела?
На теб Olivie се извинявам ,че навлязох в твойта тема.Дано попаднете на добър хотел и весело изкарване   bouquet
И ние ще сме в него от 1ви до 4ти май  Peace Аз също ще съм любопитна да чуя нещо за него Simple Smile

# 7
  • Монтана
  • Мнения: 499
toppolinka-вероятно ще се видим newsm78,ние трагваме утре сутринта

Общи условия

Активация на акаунт