Момичета от Бургас ....

  • 6 964
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 844
здравейте бургазлийки! интересува ме дали вашите половинки са си превили спермограма в бургас и ако да - къде? На моят трябва да му правим спермограма , но незнам дали си заслужава да я правим тука в б-с! моля помогнете! Благодаря !

# 1
  • Мнения: 7 718
Най-добре отидете във Варна, да се изясни този въпрос.

# 2
  • Мнения: 6
Здравей
Аз съм от Бургас и тук сме направили три спермограми - две в лаборатория "Лина" и една във Военна болница. Освен, че едната показа завишени левкоцити - другите всички бяха с "идеални показатели". Отидохме в София и направихме разширена спермограма с анализ по Крюгер и диагнозата е астенозооспермия / мисля, че така се пишеше, но може и да греша/. С тази спермаграма е възможно забременяване, ако няма други причини. Но ние така или иначе сме за ин-витро.
Най-добре е да направите спермограма в специализиран център за лечение на стерилитет, а не тук в обикновена лаборатория.
Отделно от това в Бургас лекари за стерилитет няма. Имаме само акушер - гинеколози
Пожелавам Ви успех.
Мира

# 3
  • Мнения: 844
много би благодаря за бързите и точни отговори ! значи - Варна е най-добрият вариант!  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 294
Здравей , ние правихме спермограма в лабраторията на ул. Лермонтов , не съм сигурна за името , но и аз ще повторя момичетата , най-добре се насочете към Варна или София . Успех  Peace

# 5
  • Мнения: 547
И от мен - направете я в клиника по стерилитет.Ние правихме в Лина и беше с идеални показатели.В клиниката по стерилитет беше добра,но за инсеминации и инвитро.Чак след година и нещо зададох въпроса защо са такива резултатите и поисках да направят микробиология на мъжа ми и оттам излезе проблем-бактерии.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 384
айде и аз да се запиша!
2 спермограми в "лина"-идеални показатели !
1 спермограма във варна-астенозооспермия + аглутенати

няма какво да се чудиш,обърнете се към специализирана клиника-в бургас липсва!
успех! Simple Smile

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Включвам се само за да потвърдя казаното от момичетата по-горе.
В Бургас няма специалисти по стерилитет и лаборатория която да даде достоверни резултати за спермограма .
Ако имате възможност пробвайте в София или поне във Варна
Успех  Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 90
здравейте бургаски момичета ,а какво ще кажете за иследванията на хормони?В коя лаборатория сте ги правили ?Аз лично досега съм ги правила в София , но сега се налага да ги направя тук преди да отида в София ?

# 9
  • Мнения: 41
Всички изследвания съм правила в лаборатории ''Лина''. За другите нямам впечатления,така че дано се включат момичета които са посещавали повече лаборатории.Относно спермограмите-не си губете времето и нервите.

# 10
  • Мнения: 95
Здравей Лили!Аз също съм правила в лаборатории Лина(те са няколко в Б-с) ,но доколко са достоверни не знам.Най-добре се ориентирай към София.

# 11
всички изследвания сме ги правили в Лина и съм много доволна,като последните няколко пъти посетихме новата лаборатория на ул.'Цар Симеон' (Републиканска)

# 12
  • Мнения: 274
Всички са го казали "В Бургас няма смисъл да я правите! Насочете се към Варна или София!" Успех и от мен

# 13
милички не се мьчете изобщо на никакви лекари или иследваниа да правите в бургас тук само ще ви обаркат и аз ще ви кажа сащото отедете в варна или софиа препорачвам ви в варна кл.д-р темелков -олимекс или маичен дом или пак маичен дом но в софиа оделение по стирлитет там е наи сигурно Simple Smile

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 384
здравейте бургаски момичета ,а какво ще кажете за иследванията на хормони?В коя лаборатория сте ги правили ?Аз лично досега съм ги правила в София , но сега се налага да ги направя тук преди да отида в София ?

имаше едно момиче от друг форум,която имаше проблеми с щитовидните хормони-тя беше обиколила почти всички лаборатории  в бургас и е сравнявала изследванията със софийски лаборатории.беше ми споменала,че на ЛАБОРАТОРИЯ Д-Р БИСТРА ТОШКИНА
Бургас, ул. М.Лермонтов 33 се доближавали до резултатите й в София/с много леки отклонения Rolling Eyes/
аз съм правила там само кр.изследвания -доволна съм Grinning

Общи условия

Активация на акаунт