ФОН ДЬО ТЕН

  • 10 338
  • 104
  •   1
Отговори

Анкета

Кой е най- добрият който сте ползвали?

Опции:


а за този на Max Factor какво ще кажете?Ползвал ли го е някой?Подходящ ли е за мазна/смесена кожа?

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 12:57 от vivken

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Oooo за сега най-добрият фдт, който съм ползвала е на Lancome, но това не ми пречи да търся и по-добри  Flutter

# 2
  • Мнения: 779
 много интересна анкета Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 3 787
На този етап гласувам за Radiant, но опита ми и твърде скромен

# 4
  • Мнения: 1 312
Гласувах за Ревлон.Харесва ми Peace Peace

# 5
  • Мнения: 3 782
Нямам никакъв опит с ФДТ-те от скоро ползвам едни на Орифлейм, от серията Джордани. Харесва ми. Бях чувала добри отзиви и за този на Манхатън. Ще следя темата.

# 6
  • Мнения: 139
Аз ползвам на L`OREAL и съм много доволна.

# 7
  • Мнения: 3 611
Не полzвам фон дьо тен, всьЩност ниЩо не полzвам, освен да се кремосвам най_редовно и балсам на устните.
Ако някога се иzльжа да си сложа спирала, то оЩе пьрвия Час сьм я раzмаzала....  Crazy

Сега се сетих, Че имам един в кьЩи, поне на 5 години... Ще трябва да го видя става ли оЩе...
По какво мога да поzная, ако се е раzвалил? Thinking

# 8
  • София
  • Мнения: 9 395
Max Factor- Age Renew. Peace

Като базата за сравнение досега ми е била: Манхатън, Translucide на L'oreal и последно- Infallible -пак на L'oreal.

# 9
  • Мнения: 39
Гласувах за други,защото ползвам на Bell.Някой от вас ползвал ли го е?Взимам го за втори път и съм много доволна.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 781
И аз гласувах за други - Estee Lauder и Helena Rubinstein.

# 11
  • Мнения: 10 651
Гласувах за Max Factor  Peace

# 12
  • Мнения: 3 641
От средния клас съм за Ревлон и Макс Фактор. От висшата козметика за Шанел и Диор Peace

# 13
  • Мнения: 318
Гласувах за Max Factor  Peace
аз съм много доволна от него  Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 4 736
Не полzвам фон дьо тен, всьЩност ниЩо не полzвам, освен да се кремосвам най_редовно и балсам на устните.
Ако някога се иzльжа да си сложа спирала, то оЩе пьрвия Час сьм я раzмаzала....  Crazy

Сега се сетих, Че имам един в кьЩи, поне на 5 години... Ще трябва да го видя става ли оЩе...
По какво мога да поzная, ако се е раzвалил? Thinking

"Поне на 5 години" е достатъчно основание да не се мажеш с него  Tired

Общи условия

Активация на акаунт