Първи рожден ден!

  • 1 502
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 625
Мили мами,предстои първият РД на нашето съкровище.Моля ви дайте идеи или споделете как отпразнувахте първия РД на вашето дете(бебе)!:hug:Аз имам вече няколко идеи,нооо е важно за мен да чуя мнения на вече минали по този път!Благодаря ви предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 363
Отпразнувахме го в нашия ресторант. Направихме и детско меню. Украсихме с балони и надписи ЧРД, дори имаше и клоун, но той беше малък и не се впечатли много. Сега черпя идеи и аз за втори рожден ден, но в провинцията няма такива детски центрове с анимация и т.н. Затова ще импровизирам и разчитам на себе си отново. Важно е да има торта....... Laughing

# 2
  • Мнения: 9 814
Направих градинско парти, времето го позволяваше. Сега през този сезон може да събереш подходящи по възраст деца в парти-клуб. Но ако детето ти не ходи още не знам дали ще му бъде интересно. newsm78

# 3
  • Мнения: 2 197
Празнувахме го в залата за непушачи на Тукан на бул. Бъкстон. Бяхме към 25 човека плюс няколко бебета и деца (освен рожденничката). Бяхме доволни, защото пушещите можеха да си излизат навън, а ние не бяхме подложени на непрекъснато бълвани цигарени облаци. Децата си прекараха супер. Менюто беше повече от достатъчно. Тортата си я занесохме. Специална украса не съм правила, защото на една годинка не мисля че е необходимо. А и за всичките платихме към 100 лв, което пък съвсем ми хареса. Когато се затопли градината също е добър вариант, но тогава беше хладно, а и ние започнахме към 19.00 и си тръгнахме в 3.00.

# 4
# 5
  • Мнения: 752
Според нас на 1 годинка детенцето е твърде малко, за да разбере какво точно става и да се включи активно в празненнството. И на двете ми деца първата годинка празнувахме в ресторант с роднини и близки. Пък и на годинката им правихме и кръщенентата. Имаше и деца, но баби, дядовци, лели и подобни роднини основно. Следващите РД вече бяха детски, в детски центрове с много деца.

# 6
  • Мнения: 8 999
Вкъщи - с наши приятели и роднини и още три деца на тази възраст. Както гостите, така и рожденика още бяха пълзящи бебета и не  ми се стори подходящо да се бутаме по разни клубове и заведения. Тортата беше домашна - от баба. Малките не ядяха още такива благини, затова се постарах да е добра на вкус, а не на вид.

# 7
  • Мнения: 592
Според нас на 1 годинка детенцето е твърде малко, за да разбере какво точно става и да се включи активно в празненнството. И на двете ми деца първата годинка празнувахме в ресторант с роднини и близки. Имаше и деца, но баби, дядовци, лели и подобни роднини основно. Следващите РД вече бяха детски, в детски центрове с много деца.
Точно така направихме и ние.1-те РДни с наши приятели и близки а следващите само детски в детски клубове

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Празнувахме го в нас с роднини и приятели. Та тя си беше още бебе и нямаше смисъл да се наема детски парти клуб.

# 9
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Ние направихме Първия рожден ден вкъщи.Бях събрала много мои приятелки с децата им в нас украсих направих хапки които са подходящи за децата.Купих торта,беше си като рожден ден за по голямо дете.Моята Криси много и хареса тя се натича с другите деца.и си разбра всичко от рождения ден.
Според мен всеки родител може да прецени детето.На годинка моята дъщеря изглеждаше и се държеше сякаш е на година и половина,а съм виждала деца които на годинка изглеждат сякаш са на 7-8 месеца.С две думи като бебета.За това всеки си преценява какъв празни да направи.За ме беше по добре детето да е радостно че е имало рожден ден.

# 10
  • Мнения: 625
Aз май ще го правя на 3 дни в къщи newsm78.1-ви-с роднини,2-ри-с 12 мами и бебета(малките ще са в стаята за игра-там ще са мама,свеки и мъжо-ние ще ходим из стаите) и на 3-тия ден със семейни приятели,някои от които също с бебета.Така ще е на този РД.Следващите само с мами или в нас в градината или в детски кът Peace

# 11
  • Мнения: 2 090
Aз май ще го правя на 3 дни в къщи newsm78.1-ви-с роднини,2-ри-с 12 мами и бебета(малките ще са в стаята за игра-там ще са мама,свеки и мъжо-ние ще ходим из стаите) и на 3-тия ден със семейни приятели,някои от които също с бебета.Така ще е на този РД.Следващите само с мами или в нас в градината или в детски кът Peace
smiled,първият рожден ден на сина ми отпразнувахме точно така Hug

# 12
  • Мнения: 523
Празнувахме го в нас с роднини и приятели. Та тя си беше още бебе и нямаше смисъл да се наема детски парти клуб.
И ние така !

# 13
  • Мнения: 93
И ние го празнувахме с родителите ни и приятели в ресторант. Взехме му количката и след 8ч. той си заспа, а ние пирувахме. Беше супер. За деца на тяхната възраст най добре е партито да е вкъщи. Малки са още за клубове / поне според мен/.

# 14
  • Мнения: 3 376
Ние бяхме в нас,тесен кръг роднини и това беше.
Ама той моя син е роден на такава дата,че повечето хора са заети с подготовката за празнуването на Нова година и не им до РД.
Следващия смятам в някой детски клуб с приятелчета,поне ще разбира за какво става въпрос.
Иначе на 1 годинка според мен празнуват родителите,не детето.

Общи условия

Активация на акаунт