Въпрос за Чепеларе

  • 751
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте!
Извинявам се, че пускам подобна тема, но не можах да намеря адекватна информация по въпроса, който ме интересува в мрежата.
Наши приятели ще ходят в хотел "Родопски дом", и искаме да отидем с тях, но за съжаление тогава е запълнен. Затова ни интересува инфо относно хотели, които се намират до "Родопски дом". Не успях да намеря карта на Чепеларе и информация за адреса на хотелите за да се ориентирам кой да избера.
Ще бъда много благодарна, ако някой може да помогне!

# 1
  • Мнения: 4 668
Аз съм била само в Родопски дом и не съм очарована , между другото  Confused
Другите хотели са си скиорски хотелчета , чистички , но обикновени . Не знам какво търсите .
От местните там знам , че хотел "Мартин" е много готин , но не съм била там .

# 2
  • Мнения: 674
Има доста малки хотелчета които са 2 звезди и са добри с кабелна и бани и е чистичко.
Иначе разстоянията в Чепеларе не са по-големи от километър.
Виж в интернет този хотел Мартин и аз съм чувала че е добър!!

# 3
  • Мнения: 1 448
Хотел "Шоки" до Родопски дом е, малко, чисто, уютно семейно хотелче  Hug

# 4
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Чудесно място е хотел Агарта, точно до Родопски дом, и според местните, по- добър от него.
Горещо го препоръчвам.

# 5
  • Мнения: 215
Ние сме били в къща "Неда" - много близо до " Родопски дом " . Страхотно обслужване , много топло и чисто . Бяхме в апартамент с джакузи , плазма , хидромасажна душ кабина , спалнята беше най- удобното легло , в което някога съм спала - всичко това за скромните 60 лв на вечер за целия апартамент   #Crazy   Страхотно отношение към децата , които не са от най-послушните . Пак бих отишла там .

Общи условия

Активация на акаунт