Ах, тази пролет!

  • 1 806
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 131
Здравейте!
Не знам дали темата ми е за тук, ама... 
Днес установих, че тотално съм изперкала и не знам каква е причината - пролетта или продължаващото вече 1 година майчинство. Чудя се да се оплаквам ли или да се смея на себе си.   smile3533LaughingПърво отидох да пусна едно писмо по пощата и установих, че  не нося адреса на получателя. После влязох да купя АМ на малкия, тръгнах да се прибирам и установих, че съм оставила млякото в магазина. Респективно, върнах се. Пак тръгнах да се прибирам и пак установих, че в 16 ч. трябваше да си взема дънките от шивачката и пак се върнах. И всичко това при положение, че бързах да се прибирам, защото майка ми имаше работа /тя гледа малкия като излизам/. Прибрах се като изцеден лимон...  newsm45
На вас отразява ли ви се пролетта? На мен - винаги, ама сега май в повечко  #Crazy

# 1
  • Мнения: 1 367
На мен ми се отразява най-вече студеното време,а уж е пролет...Уж слънчево,а хапе.Стоим си вкъщи вече повече от седмица и това ме побърква. #Crazy Чакам истинската пролет!  bouquet

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И при мен за сега не ми се отразява,но още не е почнала истинската пролет  Peace

# 3
  • Мнения: 106
Не ми се отразява,а това че е студено направо ме влудява.Децата искат да излизаме,поседим 30 минути и става студено.Цял ден си играем вътре-вънка. running

# 4
  • София
  • Мнения: 1 176
Днес установих, че тотално съм изперкала и не знам каква е причината - пролетта или продължаващото вече 1 година майчинство. Чудя се да се оплаквам ли или да се смея на себе си.   smile3533:
hahaha Развесели ме.

# 5
  • Мнения: 3
 Не си само ти..наистина е студено а настройката ми е друга вече ,
омръзнаха ми дебелите дрехи и затворените помещения Crazy
Искам така..[/url][/img]

# 6
  • Мнения: 1 226
Не знам дали от пролетта или от бременността, но мен ме гази страшна агресия.Направо полудявам.Всички ме дразнят.

# 7
  • Мнения: 2 131
Не знам дали от пролетта или от бременността, но мен ме гази страшна агресия.Направо полудявам.Всички ме дразнят.
Ааааааа, при теб "диагнозата" е друга   bouquet Леко раждане и здраво бебче!

# 8
  • Мнения: 2 131
every me, то и аз се опитвам да гледам на ситуацията откъм веселата страна, че ако се задълбая става страшно...  smile3511  Чудя се какви ще са изцепките ми утре. То, признавам с известен срам, един път щях да прибера пълния памперс в хладилника... Спрях се като отворих вратата и се усетих какво държа в ръката си. Ама да не се връщам на стари случки.  Embarassed Embarassed Embarassed

# 9
  • Мнения: 183
Днес заспах на работното си място.
Колегите ми пазеха тихичко.
Пролетна умора.

# 10
  • Мнения: 5 622
Аз мислих, че за пролетните хормони ще говорите, вие за депресии  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 1 226
Аз мислих, че за пролетните хормони ще говорите, вие за депресии  Crossing Arms
За агресии Бубе, за агресии. Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 5 622
Аз мислих, че за пролетните хормони ще говорите, вие за депресии  Crossing Arms
За агресии Бубе, за агресии. Joy Joy Joy

Агресиите, ги признавам само ако са сексуални, аз  Mr. Green

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 514
Не знам дали от пролетта или от бременността, но мен ме гази страшна агресия.Направо полудявам.Всички ме дразнят.

Аз не съм бременна, ама и мен ме тресе агресията. Не мога да се позная.  Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 2 131
Аз мислих, че за пролетните хормони ще говорите, вие за депресии  Crossing Arms
Ами то кой каквото го тресе  luvbed Мен така са ме накацали калинките, че хич не ми е до хормони, да  не говорим пък за сексуална агресия.
Но не съм в депресия, де... все още. Просто май съм ужасно разсеяна и въобще не съм в час.

Общи условия

Активация на акаунт