Сериозен проблем. Нежелана бременност или фобия?

  • 3 314
  • 57
  •   1
Отговори
Predvaritelno se izvinqvam za tova,che nqmam kirilica,no veche se chudq kum kogo da se oburna i eto - Zdraveite,BG Maiki! Simple Smile Imam edin vupros kum vas.
Na 17.03 imah polov akt s edno momche.Beshe s prezervativ i vsichko beshe normalno.No ne znam zashto me obze fobiqta,che moje neshto da mi e stanalo,zatova na 19.01 si napravih test - suotvetno - EFN  ! Sled tova,izchakah da minat 72 chasa i na 85 si napravih oshte 1 test (t.e. na 21.03) .... Otnovo   EFN ! Cikulut mi trqbvashe da doide na 23.03 , no zakusnqva i do dnes , a puk na 24.03 si napravih otnovo test  -  EFN  !   Confused Govorih i s pedagog po biologiq , koito mi obqsni,che nai-burzo moje da se zabremenee do 24 chas..No shtom beshe s prezervativ,a i 3 otricatelni testa!No zashto ne mi idva  #Crazy
Kakvo da pravq??Dali ima vuzmojnost da sum bremenna?Strashno se pritesnqvam i vi molq da me posuvetvate neshto!!!
Blagodarq vi predvaritelno,skupi maiki Simple Smile

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 19:32 от Reza

# 1
  • Мнения: 1 008
Няма за какво да се притесняваш.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 585
При това положение едва ли си брменна. Може да имаш някакви хормонални проблеми и затова да нямаш цикъл. Най-добре посети гинеколог. Peace

# 3
  • Мнения: 4 335
И аз мисля,4е няма за какво да се притесняваш.При това което казваш няма как да си бременна Peace

# 4
  • Мнения: 941
И аз не мисля,че си бременна,по-скоро някакви хормонални смущения

# 5
  • Мнения: 9 814
Не се притеснявай и мен ме беше обзела мисълта, че съм бременна и цял месец мислих как ще го кръстя. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 303
Може притеснението за бремеността да забавя цикъла-той се влияе от такива неща Peace

# 7
  • Мнения: 750
Огромното ти притеснение си казва думата. Избий си я тази бременност от главата, успокой се малко и всичко ще се нареди   bouquet

# 8
  • Мнения: 400
Тестове за бременност се правят на поне 1 ден закъснение!Или ден,два преди очакваната дата на цикъла!Това,което си правила ти е било абсолютно излишно/да правиш тест един,два дни след полов акт/И защо си си внушила,че може да си бременна,след като си го правила с презерватив???Скъсан ли беше???Или правиш секс за първи път?

# 9
  • Мнения: 1 080
Да - така е тест се прави след закъснението, а пък иначе смятам, че няма нищо - просто много си се притеснила - понякога и това дава отражение!!!    Peace Peace Peace

# 10
  • Мнения: 961
Може притеснението за бремеността да забавя цикъла-той се влияе от такива неща Peace
И аз мисля така.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Да - така е тест се прави след закъснението, а пък иначе смятам, че няма нищо - просто много си се притеснила - понякога и това дава отражение!!! 

 Peace

# 12
  • Мнения: 9 973
Тестове за бременност се правят на поне 1 ден закъснение!Или ден,два преди очакваната дата на цикъла!Това,което си правила ти е било абсолютно излишно/да правиш тест един,два дни след полов акт/И защо си си внушила,че може да си бременна,след като си го правила с презерватив???Скъсан ли беше???Или правиш секс за първи път?
а и се ходи на гинеколог,а не при биолог Wink

# 13
  • Мнения: 45
Най-вероятно от притеснение ти закъснява.Възможно е и от смяната на сезоните.
А за проверката с теста -аз си го направих 6  дена преди датата на цикъла и ми показа вярно EFP

# 14
  • Мнения: 417
Смяна на климата,стрес или по големи количества витамин С може да са причина за закъснение
Не се шашкай #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт