Координатори на Ейвън!

  • 11 481
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 202
Здравейте!Предлагам да направим една темичка, в която координаторите да обменяме опит и да споделяме трудности и успехи в работата!
Да започна първа-казвам се НадеждаАлександрова и съм от Русе.Координатор съм от две години, а иначе работя като счетоводител.В момента съм в майчинство и отделям повече време на Ейвън.
Вие сте наред....  love001

# 1
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Надя,има тема за представителите .....,ако имаш желание погледни първа страница... Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 259
k.a.l.i, ти координатор ли си?

# 3
  • Мнения: 202

Надя,има тема за представителите .....,ако имаш желание погледни първа страница... Simple Smile
Знам за нея, а тази искам да е само за координатори.И за представители, които имат въпроси специално към нас.Както и за хора, желаещи да станат представители! Simple Smile

# 4
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Аз съм коориднатор в зона 003 в София...
Групата ми е от 14 човека,стартирах януари месец...
Занимавам се само и единствено с Ейвън и конуренцията...

# 5
  • Мнения: 202
Добре дошла   bouquet !Пожелавам ти в най-скоро време групата ти да се удои, че и утрои най-малко! Hug

# 6
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Успех на темата, записвам се тук, а след време ще се пооплача от моята координаторка!

# 7
  • Мнения: 1 259
Привет и от мен! Аз съм от София (033)! Студентка Бизнес администрация в УНСС! Представител съм от година и няколко месеца, а координатор от 6 кампании, но се развивам слабо! с 10 представителя само!

# 8
  • Мнения: 202
Не се притеснявай, групата ще се увеличи.Трябва просто да измислиш начини за намиране на представители-проспектинг, по интернет чрез обяви, чрез препоръка.Много ефикасно поне при мен е чрез търсене на препоръки от моите представители.Обещах на всеки, който ми доведе нов представител да подаря подарък, и само за седмица вече имах двама нови.Просто трябва да не се отказваш! newsm10

# 9
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз запис, нямам оплакване от моята координаторка, макар че й виждам очите само като връщам нещо, но поне за това нямам проблем  Grinning

# 10
  • Мнения: 26
А какви са условията за да станеш координатор?

# 11
  • Мнения: 35 947
и аз ще ви наглеждам  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 202
А какви са условията за да станеш координатор?
Трябва да си регистриран като представител, и да имаш група от представители минимум 5 човека.

# 13
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
А какви са условията за да станеш координатор?
Трябва да си регистриран като представител, и да имаш група от представители минимум 5 човека.

Миминум 5 човека регистрирани в рамките на една кампания,които да имат минимална поръчка от 45лв... Няма да ви казвам колко е нанагорно,особено с тези 3 седмични каталози

# 14
  • Мнения: 202
В началото може да имаш и едни човек само, но в рамките на четири кампании, трячва да се потвърдиш като координатор,т.е. да събереш пет човека.То това в началото май е най-трудно за координаторите, след това или вървиш напред, или се отказваш.

Общи условия

Активация на акаунт