Цирк Балкански

  • 17 345
  • 85
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 023
Днес по радиото слушах  реклама, че цирк Балкански отваря врати на 04.04.2008 г. в Зона Б5, проверих сайтът им, все още няма информация. В рекламата казаха, че представленията ще са от 17:30 и от 19:30 часа.

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 21:36 от Ellypr

# 1
  • Мнения: 2 700
Наистина от няколко дни монтират цирка.

# 2
  • Мнения: 342
Дали ще дойдат после и до Младост  newsm78 Дано че Зоната ми е малко далече.

# 3
  • столицата
  • Мнения: 3 791
Онзи ден видях изграждащ се цирк. Знаете ли подробности - кой цирк е, кога са представленията, какви са цените и програмата?

# 4
  • София
  • Мнения: 326
Предполагам ще е Монте Карло, ще ходим пак значи. Не мога да помогна с точна информация за съжаление

# 5
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 956
снощи минахме от там и видях,че е Балкански,но нямам представа за часовете на представленията и цената на билетите.

# 6
  • София
  • Мнения: 426
ще следя темата

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 576
Днес съм изпратила разузнавач и щом науча нещо ще кажа.

# 8
  • Мнения: 1 541
И аз вчера видях цирка, но нямах време да отида да проверя как стоят нещата с програмата. Записвам се и аз готовански за новини  Peace

# 9
  • Мнения: 752
И аз ще чакам инфо, че засега нямам възможност да отида до там да проверя.  Peace

# 10
  • Мнения: 5 401
Оооо чакам и аз инфо!!!  Simple Smile Много отдавна искам да заведа дребния на цирк, пък и аз от години не съм ходила. И все така ми е мъчно за дресираните животни...

# 11
  • Мнения: 2 614
Цирк Балкански е. Но дотук с моето инфо, че всеки ден като минавам подтичвам по баира и не съм видяла никакво инфо на касата!
Но довечера ще забавя крачка и ще пиша  Peace

# 12
  • Мнения: 5 401
... Но довечера ще забавя крачка и ще пиша  Peace

А пък на мен да вземеш да се обадиш - хем да се видим, хем да кажеш инфото, че както знаеш, нямам домашен нет!  Peace  Grinning

# 13
  • Мнения: 238
Да се запиша за инфо и аз, че от миналата година съм обещала на малкия  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 872
Четох ,че е от 4 април .По две представления на ден. Както всяка година... В съседната тема го прочетох. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт