СОФИЯ-ДРУЖБА1-част2!

  • 21 213
  • 282
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 374
Ето че най-сетне ни заключиха старата тема,за това пускам нова дано да няма сърдити че я пускам аз,защо така не сте активни дружба?Айде да пишем тук! Hug

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 12:48 от БИБКА

# 1
  • Мнения: 84
Здравей Бибка

И аз съм от Дружба 1

В отчетни където пиша с мамите с термин за май месец питах има ли от Дружба.Само една мама отговори.
Ще й кажа за тази темичка

# 2
  • Мнения: 2 374
здравей! Stop
оооо не е само една има още аз лично познавам още мами с термин май месец,къде живееш в дружба?

Последна редакция: нд, 11 май 2008, 21:45 от БИБКА

# 3
  • Мнения: 84
бЛОК 128 ,близо до 108-мо СОУ и до 13-то ОДЗ,а също и магазин ЕВРОПА.
На самия бул.Димитър Списаревски на спирката на тролей 11 ,а от другата страна е тролей 4.
Друга забележителност................. newsm78,малко по надолу е бензиностанция Темпо и хранителна борса има някаква
А ти къде си?

А щом познаваш още от отчетните за май,я ги покани тук и да ги видя кой са,защо се крият като питам в ОТЧЕТНИТЕ за май?

# 4
  • Мнения: 2 374
аз съм в 8 блок сещам се каде е 108-мо училище.
                               Айде бе дружба защо не пишете някъде се изгубихте всички newsm78

# 5
  • Мнения: 78
здрасти и аз съм от дружба 1!Живея в 12бл.обичаме да ходим по езерото,ако има желаещи...?

# 6
  • Мнения: 84
БИБКА ,8-ми блок е след детската градина в която има куклен театър нали? Посока езерото към магазин МАКС
По новата улица която я направиха ходя до езерото.Ще се разбереме за среща и ще се видиме

Ето и Милка ходи там.

А 12-ти блок...къде беше ? newsm78

Знам 15;16;17 са на пазара ,а 12-ти да не е от другата страна първите на улицата на ПОЩАТА

# 7
  • Мнения: 2 374
12 блок е 4 блока зад 8-ми много е близо до нас

# 8
  • Мнения: 6 029
Ъх? Нова тема ли имало?

Аз съм в 15ти блок:)

# 9
  • Мнения: 2 374
ей най-сетне някой друг да се включи Julie добре си дошла,ама къде точно е 15бл.? newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 629
Ние сме в 182 блок Simple Smile

# 11
  • Мнения: 6 029
ей най-сетне някой друг да се включи Julie добре си дошла,ама къде точно е 15бл.? newsm78

Точно до пазара, блока с денонощната аптека, има кафе срещу нас.

# 12
  • Мнения: 84
Julie ,знам къде е 15 блок,там живее моя приятелка.
Аз нали съм от скоро в тази темичка и не ви познавам.Колко ти е голямо детенцето


suan -въобще не ми говори нищо този номер 182 блок.Да не е към зеленчуковата борса.
Там имам съученичка ама са сто седемдесет и някой си

# 13
  • Мнения: 2 374
ей най-сетне някой друг да се включи Julie добре си дошла,ама къде точно е 15бл.? newsm78

Точно до пазара, блока с денонощната аптека, има кафе срещу нас.
ей верно бе колко съм зле че ние всеки ден ходиме на кафе там ooooh!че и аптеката я посещаваме често.

# 14
  • София
  • Мнения: 629
Като се спускаш от цариградско шосе най долния светофар като завиват автобусите има едни тухлени блокове-това е от 181 до 185 блок/ама и аз го обясних Crazy/.

Общи условия

Активация на акаунт