Дистанционно за телевизор ?

  • 1 428
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 700
Такъв номер си спретнах, че не мога да си намеря място.  #Cussing out Дъщеря ми беше счупила капака на дистанционното ни за телевизора и аз гордо купих някакво универсално дистанционно, изхвърляйки старото. Да, но нещо каналите се разместиха и се оказа, че без дистанционното (оригиналното старо) не можем да си настроим програмите. На телевизора няма такива копчета (има само за звук и смяна на каналите, но не и за търсене и запаметяване).
Много моля ако някой знае къде се продават дистанционни за Philips да ме светне.  Praynig Praynig Praynig

# 1
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Оф тези универсалните за нищо не стават,само основни функции имат.Наистина потърси за марката,би трябвало да продават по магазините за техника.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Провери тук:
http://www.royal.bg/comp/index.htm

# 3
  • Мнения: 606
  На кооперативният пазар в Люлин. Тъкмо 2 павилиончета има. На един собственик са. Едното е на ъгъла, който гледа към Арена. Само си запиши всички букви и цифри от телевизора.

# 4
  • Мнения: 2 700
Шани, ти си връх Hug Heart Eyes
Намерих си модела и уж заместителя 1 към 1, говорих с магазина и само остава да стане Praynig
Иначе заради пустото му дистанционно трябваше да сменяме и телевизора ooooh!
Мерси  bouquet

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

хехехе, чак пък...  Blush
Радвам се, че успях да помогна  Hug

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Ако не успееш - свиркай. До нас има сервиз и имат дистанционни всякакви. По модел на телевизора (онез много букви и цифри отзад) ми намериха дистанционно за телевизор Деу - супер непопулярна марка. Мога да ти взема дистанционно по всяко време в работен ден, само през една пресечка е.

Общи условия

Активация на акаунт