Към обичащите риболова

  • 985
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 100
Здравейте  Simple Smile
Обмислям да правя подарък на мъжа ми-въдица. Проблема е, че незнам нищо за тях...Ако има някои от вас, които могат да ме насочат каква трябва да е хубавата въдица, ще съм им благодарна  Simple Smile И линкове може да давате...

# 1
  • Мнения: 195
  Ако знаеш каква риба обича да лови , може би ще мога да ти помогна.

# 2
  • Мнения: 1 174
Не съм татко, мама съм, но понеже се вълнувам от подаръци и то на тема риба, Wink може и аз да помогна.Поинтересувай се какъв вид риболов е любимият на мъжа ти, за да те посъветваме.Дай ни повече информация за хобито му, защото въдиците са много! Simple Smile Друг вариант е да направиш като мен и да отделиш около час и нещо в по-зареден с риболовен магазин.Там продавачите са нещо повече от консултанти! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 100
Вече се бях предала  Laughing Чудя се толкова голям форум, а няма риболовци  Crazy Ми той постоянно ми е казвал колко обича да лови риба и как му липсва ей така да отиде някъде и да лови...Той по принцип не обича да хапва риба...ей тъй-харесва му просто...Ходих до 1 магазин и там ми казаха, че е важно колко е висок-ми 2 метра си е  Mr. Green Толкова мога да помогна...той има РД утре...та ако не сте дали съвети дотогава ще разчитам на разбиращи консултанти  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 195
Разгледай тук:

http://shop.fishing-mania.com/viewrods_1.php

може нещо да ти хареса.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Аз съм риболовец.Но ти не сподели за морска или язовирна риба ходи мъжа ти и досега към какви риби се е стремял. Не може с въдица за шаран да ходи за попчета. И чуствам как в магазина ще те изработят и ще ти продадат нещо което не могат да продадат. И още нещо. Хубавите въдици са от 200-300 лв. нагоре.

# 6
  • Мнения: 2 100
Ееее, вие пък ме стреснахте  Sad Ми той е начинаещ-ходил е отдавна с приятели. От години не е ходил. Тук във Варна предполагам, че ще лови в морето, а в неговия край-речна....знам ли... newsm78 Но идеята ми е да му взема въдица с разните му работи, но после той да си я ъпгрейдва според желанията  Crazy 200-300лв няма да дам за въдица, при положение, че не разбирам...после да ми я бие в главата  Mr. Green
За сайта в момента не мога да коментирам. Утре ще го разгледам, че до довечера трябва да съм го измислила  Hug

Общи условия

Активация на акаунт