Удължаване на косата- 7

  • 41 974
  • 292
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 723
Дългокоски от всички страни, насам...обединявайте се.... Whistling Whistling Whistling

Не мислите, ли че е крайно време да си спретнем нов конкурс?  Thinking
Нали? Добре, тогава.... Whistling
В предишната тема единодушно се прие темата да е "къдрици" Wink

...е, кво чакате!  Whistling Тук и сега е мястото да се записвате за участие  Hug

Предлагам конкурса да е анонимен-
така ще избегнем разни неприятности  Wink

А снимките? ...
Пращайте ми ги на ЛС! Hug

...ето и предните темички.... Grinning

Удължаване на косата 1
Удължаване на косата 2
Удължаване на косата 3
Удължаване на косата 4
Удължаване на косата 5
Удължаване на косата 6

# 1
  • Мнения: 1 224
Е как да не кажа "първааа"  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 813
Руске,ма,  Joy  не ги ли удължихте тез коси за 7 теми? Simple Smile Какво стана с другате поредица за татусите?  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 312
 Peace PeaceХайде и аз тук,надявам се след няколко дни да съм дългокоска,и ще пратя снимки веднага Hug Hug

# 4
# 5
  • Мнения: 751
Peace PeaceХайде и аз тук,надявам се след няколко дни да съм дългокоска,и ще пратя снимки веднага Hug Hug
Ще чакаме снимки. Wink

# 6
  • Мнения: 1 885
Малко стегнати къдрици от мен Simple Smile

http://modera.hit.bg/P3295133.jpg

# 7
  • Мнения: 2 978

Ух, че хубави къдрициии... Flutter

# 8
  • Мнения: 893

Страхотна прическа...Да те попитам, миглите твои ли са? Изглееждат страхотно ищ е се радвам да споделиш, ако не са твоите каква марка са?

# 9
  • Мнения: 1 885

Страхотна прическа...Да те попитам, миглите твои ли са? Изглееждат страхотно ищ е се радвам да споделиш, ако не са твоите каква марка са?

Изкуствени са, а марката е Криолан

# 10
  • Мнения: 893

Страхотна прическа...Да те попитам, миглите твои ли са? Изглееждат страхотно ищ е се радвам да споделиш, ако не са твоите каква марка са?

Изкуствени са, а марката е Криолан

Благодаря ти! А ще споделиш ли с какво си направи къдриците...
Сега е кажеш сигурно маша....само на мен ли не ми се получава с маша... Rolling Eyes

Да се похваля...надявам се до 2 седмици да се присъединя към вас, дългокоски   bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 885
Удължената коса е направена с ролки - маркучи, а моята си с маша.
и при двата метода е много важно косата първо да се позаглади със сешоар и четка. След това на суха коса нанасяш продукт за стилизиране. Сресваш кичура, за да седи плосък, а не кръгъл (боже как обяснявам) и навиваш внимателно, така че да няма 2 навивания коса една върху друга (това важи и за ролките и за машата)

# 12
  • Мнения: 487
Тони,слагаш ли брокат на косата,щото се вижда все едно че има?  Thinking

# 13
  • Мнения: 1 885
Тони,слагаш ли брокат на косата,щото се вижда все едно че има?  Thinking

Не. От снимката нещо. Иначе слагам само спрей за блясък на Рене Фърдърър, но в него няма брокат.

# 14
  • Мнения: 487
Тони,слагаш ли брокат на косата,щото се вижда все едно че има?  Thinking

Не. От снимката нещо. Иначе слагам само спрей за блясък на Рене Фърдърър, но в него няма брокат.

Много си хубава,като кукла с тия къдрички! Аз сигорно няма да мога сама да се навия на ролките!

Общи условия

Активация на акаунт