___Импулсна Терапия___мнения????

  • 1 420
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте,
някой има ли лични впечатления от този  Алтернативен метод за лечение на щитовидната жлеза
Долкото разбрах този метод за около година оправя всякакви проблеми с щитовидната жлеза
Разбрах че може да се прави тази процедура дори и профилактично така че би трябвало да не навреди в случай че не помогне
Но прочетох и мнения на хора които са недоволни от метода ,естесвено имаше и много доволни

Надявам се ако някой е запознат да пише

# 1
  • Мнения: 898
По добре се откажи от това. Става въпрос за едни двама братя нали. Единия е някакъв инженер, а другия лекар завършил само обща медицина. Коректността им е под съмнение.

Най вероятно си прочела стара информация, а не актуална.
Аз лично не съм ходила, но съм разговаряла надълго и широко по телефона, усетих гиче не са в час с проблема който ми казаха че могат да излекуват.

Също така вършат неща за които не предупреждават пациента, които могат да имат усложнения.

# 2
очаквах да чуя положителен отговор Sad
ами аз също усетих долу горе това ,но като се позапознах с метода видях че той оправя всички проблеми с щит жлеза
апък за метода май не се иска кой знае каква философия за да го прилагаш,не казвам че всеки може да го прави де но .....
много се колебая тъй като една позната която е ходила не при двамата братя а ми при един в Гълъбово ми каза че напълно се е оправила от този вид лечение
На кантра са за сега нещата при мене,от една страна ми се иска да пробвам а от друга ощя нямам сякаш куража...

# 3
  • Мнения: 898
Ако е на друго място, а не при тия двамата - нямам информация може и да лекуват хората.

# 4
ами то метода е един и същ тоя в гълъбово само че прави разрези всеки месец така ми каза моята позната
между другото аз чух че правили вече такава терапия и в Александровска болница
може би трябва да се обадя там ,да ти направят това ацепва в болница изглежда по-правилно сякащ
иначе нядявам се много някой който се е подлагал и е останал доволен да сподели впечатленията си
и да ми даде кураж най-вече Simple Smile

# 5
  • Мнения: 898
След като правят такава терапия и в Александровска болница, защо изобщо имаш колебания. Ако решиш да опиташ, поне за мен това е правилното място.

# 6
не аз споменах че съм чул че има не че съм сигурен .В дейсвителност една жена която е ходила при тези братя и която ми каза че не е довършила процедурата но е имала частично подобрение ,тя ми каза че може би рпавят в Александровска
Всъщност тя болницата би трябвало сега да работи ,ей сега ще се обадя да питам ...

# 7
не правят ,сега се обадих
значи остава варианта да умувам дали да се доверя на тези проклети братя Sad

# 8
никой ли не се е подлагал натази Импулсна Терапия за да сподели резултатите ???

Общи условия

Активация на акаунт