Седмица на хомеопатията в Бургас

  • 2 479
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 201
Момичета, дайте да измислим нещо за седмицата на хомеопатията /мисля, че април беше/! Може да се съберем някъде и да поканим хомеопати, ще е полезно за всички! Пращайте ми на лични идеи, че да организираме нещо   Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 559
Петя, замисълът ти е много хубав. Дано да успеете да организирате някакво събитие.
Световната Седмица на Хомеопатията е всяка година от 10 до 16 април (Самуел Ханеман е роден на 10 април 1755 г.) . Тази година темата е "Хомеопатията за оптимално здраве в спорта". Хомеопатично Общество разпространява две брошури с обща информация за хомеопатията (едната е във връзка с приложението й в спортната медицина). Брошурите може да се използват за популяризиране на хомеопатията. Все още не са качени в сайта на Обществото, може да ги видиш тук: http://hamaelleon.wordpress.com/2008/03/24/whaw_preload/#more-490

# 2
  • Мнения: 201
Благодаря, Илиана_М, за подкрепата! Дано наистина да успеем! 

# 3
  • Мнения: 1 168
Петя, и аз се записвам за темата, а имаш ли идея какво точно да направим? Ние ще се видим и ще го обсъдим, но до тогава... И защо няма повече желаещи...

# 4
  • Мнения: 201
Идеята ми е да се съберем някъде /това тр да измислим задължително бързо/ и да поканим хомеопати да ни изнесат лекция за хомеопатията и да отговарят на въпросите ни. Чудя се само дали е удачно в някое кафе да се съберем или... да търсим друго място... Като дата ми се ще да е м/у 10 и 16 април, за да съвпадне със Седмицата на хомеопатията. Най-удобно ще е да е в почивен ден, за да могат да дойдат повече хора, ако е през деня и тогава датите са 12 и 13 април.
Добре е да уточним мястото и времето, за да имаме време да разпратим информацията за срещата, че да се съберем повечко хора
За самата среща - няма да е нещо формално!!! Представям си я по-скоро като разговор за хомеопатията!!! И искрено се надявам да се превърне в традиция за Бургас, да се събираме всяка година...
Хората тр да знаят какво точно е хомеопатия и какви са й възможностите!
Това е чудесен начин тази наука да се популяризира!
Миналата година се чудех защо няма нищо в Бургас, крайно време е да направим нещо!
Хайде помогнете!!!

# 5
  • Мнения: 236
Здрасти Петя,аз съм за ,браво за идеята наистина трябва да се организира нещо ,за да може да се популяризира още повече тази наука,да имаме възможност да се срещнем и разговаряме съмишлиници на хомеопатията,ще бъде много хубаво.
Аз съм насреща...

# 6
  • Мнения: 201
Благодаря, Вени  Hug
Сигурна съм, че ще успеем да направим нещо!!!

# 7
  • Мнения: 201
За сега сме се ориентирали към зала, най-вероятно в х-л "Аква" или в сградата на ДНА! Като вероятни дати за сбирката си остават 12 или 13 април. Когато уточним ще пусна инфо в темата  Simple Smile
Благодаря и на Ане за съпричастността - писа ми на лични!

Призовавам желаещите да присъстват на сбирката да се вкл в темата поне да разбера, че има интерес сред повече хора!

# 8
  • Мнения: 201
Д-р Маринела Корнел и Валентин Вълков са съгласни да дойдат  Simple Smile
Датата ще е 12 април 2008 год. часа ще уточня допълнително и мястото!
За сега това!

# 9
  • Мнения: 236
Петя а дали ще се съберем достатъчно хора,в смисъл дали има достатъчно гласност.
Иначе ще очаквам с нетърпение

# 10
  • Мнения: 201
Действам по въпроса, може и вие да помогнете за разгласяването  Hug

И д-р Джокло прие поканата за срещата, д-р Ферфериева ще отсъства от града по това време и няма да присъства.

# 11
  • Мнения: 1 168
Петя, аз и още 2 мои приятелки ще дойдем (дано нямаме пречки). Трябва да сме без децата, нали?

# 12
  • Мнения: 4 514
За съжаление няма да мога да присъствам - от другата седмица ще отсъствам за около месец. После ще чета как е минало. Успех, дано е ползотворно!

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3
Момичета, много се радвам, че има такава инициатива. Стискам палци начинанието да успее  Praynig и ако мога да помогна с нещо - на среща съм!!! Ще се радвам ако бъда полезна с каквото и да било.

# 14
  • Мнения: 201
Привет, момичета!
Срещата ще се състои от 11 часа на 12.04.2008 год. в актовата зала на ОУ"Братя Миладинови"!
Приели са поканата да участват и да изнесат лекция на тема "Хомеопатия" Д-р Маринела Корнел, Д-р Татяна Джокло и Валентин Вълков!

ЗАПОВЯДАЙТЕ - вход свободен  Hug

Общи условия

Активация на акаунт