Какво е аборта?

  • 2 512
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
  Здравейте татковци!
Много ми е интересно да узная вашето мнение относно аборта?Бихте ли накарали жената до вас да направи аборт?
 Какво е мнението ви изобщо за аборта?и защо е такова?
 Благодаря предварително за отговорите.

# 1
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
прочети това и ще разбереш какво е
http://dontoni.wordpress.com/2006/11/19/%d0%90%d0%91%d0%9e%d0%a0 … 0%a2%d0%aa%d0%a2/

# 2
  • Мнения: X
Аборта е избор на жената, а НЕ на осеменителя !!! smile3516 smile3515 smile3533

# 3
  • София
  • Мнения: 3 390
Аборта е избор на жената, а НЕ на осеменителя !!! smile3516 smile3515 smile3533
Да,така е!
По темата-мисля, че моят мъж принципно би ми казал да абортирам, но ако опре ножа в гърлото мисля, че бащиният инстинкт ще проговори в него. newsm78

# 4
  • Мнения: 1 726
Цитат
че бащиният инстинкт ще проговори в него

 "Бащински истинкт", ха ха ха , е те такова животно нема hahaha
Ако мъжете имаха поне малко от нашия инстинкт, нямаше да има педофили Naughty

# 5
  • Мнения: 49
  karmacoma добро е !
 Макар и малко безлично!  Няма го личния момент,аз направих или аз не направих. Виновен съм аз ,не невинен съм! Това беше само ембрион,то още не е човек,беше таралеж в гащи само.Никой няма да ме обвини.Бог е само фантазия.
 А дали един брак ще се бъде вече същия след спомена от аборта?

# 6
  • Мнения: 122
нямавреме, на теб налага ли ти се да правиш избор сега или питаш само информативно?
не съм мъж, но все пак ще си кажа мнението ако може.  Sunglasses нямам правен аборт до този момент, въпреки че и двете ни деца са непланирани. но ние имахме сравнително добри възможносто за отглеждане на дете (на нормално ниво), затова не сме се колебали. Но ако бяхме много затруднени, или имахме сериозни проблеми в отношенията си  може би нямаше да искам да обричам едно детенце на живот без баща или в пълна мизерия. А колкото до мъжът ми, ако питаш него, той е твърдо 99% против аборта, независимо от последствията.  Но в крайна сметка жената казва голямата дума. Peace

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
против аборта съм ... поне до 5-тото след това ще видим.

# 8
  • Мнения: 116
против аборта съм ... поне до 5-тото след това ще видим.
Нещо не връзвам - след петия аборт какво  Thinking
А на въпроса " Какво е аборта? " да имаше и тематични отговори от типа - " предумишлено убийство " или " свобода на духа "

# 9
  • DE
  • Мнения: 967
против аборта съм ... поне до 5-тото след това ще видим.
Нещо не връзвам - след петия аборт какво  Thinking
След 5-тото дете най-вероятно!!!

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
естествено ...
5-ТОТО дете ... среден род, мислех че е ясно.

# 11
  • София
  • Мнения: 17 591
Абортът е убийство. Законно, но убийство.
А бебе в момента на смъртта си е паразит в тялото на потенциалната си майка. Само и единствено тя може да има правото да реши иска ли да даде тялото си назаем на този паразит. Или предпочита да убие - по особено жесток начин - детето си.

Не съм правила аборти. Детето ми е и желано, и планирано.

Но, общо взето, не можеш - нямаш и морално право - да искаш от една жена нито да приеме паразита в тялото си, нито да убие детето си. Докато е вътре в нея и не може да живее самостоятелно, то си е само и единствено нейно. Татитата стават такива след като мишочето излезе на бял свят и заяви с пълен глас съществуването си...

# 12
  • Мнения: 2
по-скоро повече информация за самия аборт ще ми е интересна, а не разсъжденията и мнението на някой си Rolling Eyes

това кой защо как и кога си е напълно негова работа

на никой не му се живее с човек с когото не иска цял живот заради това, че се е появил ембрион

или някое момиче което няма пари за лак за нокти, няма как да гледа бебе сама

това са сложни неща и няма как да се обобщят

но повече информация за аборта ще е супер

поздрави

# 13
Аортът е нормално решение, ако родителите не искат това дете. Как мислите противници на аборта- едно дете родено без никой да го иска дали ще се чувства добре?

# 14
  • Мнения: 49
 Ето тук който се интересува има подробна информация за аборта.Всъщност това е най -подробната на която съм попадала.  http://pravoslavie.bg/content/view/6503/62/ 

Общи условия

Активация на акаунт