Кога бебо седна в количката?

  • 1 341
  • 37
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 714
Здравейте!Не съм сигурна дали точно тук и е мястото на тази тема. Embarassed
Кога е нормално бебето да се слага седнало в количката и в коя посока е по-правилно - към майката   или с гръб , за да може да си разглежда?

# 1
  • София
  • Мнения: 39 756
Дияна седеше хубаво след 7мия месец. В посока напред, обичаше да разглежда.

# 2
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Още в началото като започнах да е слагам в количката беше обърната към мен,като стана по голяма обратно за да си разглежда.Седнала като започна да седи стабилно около 8м.доколкото имам спомен.

# 3
  • Мнения: 950
В полуседнало положение започнах да я слагам на 5 месеца и нещо, а в седнало (в началото по малко на 6м. и нещо). Първо гледаше към мен, но като започна да седи стабилно - напред.

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 714
А не се ли плашат , че не виждат мама?То по скоро аз съм паника , че нещо ще му стане , а пък нямам видимост ooooh!

# 5
  • Мнения: 950
Мен дори не ме търсеше, беше й много интересно какво става наоколо. По-скоро майките се притесняват повече, отколкото е необходимо.

# 6
  • Мнения: 472
Маги я сложих полулегнала в лятната количка на 4м. Преди това се посъветвах с педи, разбира се. Стабилно седна някъде около 6м. В началото я слагах с лице към мен, но това беше за много кратко време. Страшно и беше интересно да наблюдава всичко наоколо, закачаше се с всички и въобще не ме търсеше. Едва ли има някакво правило, в каква посока да се вози детето. Важното е да му е удобно  Hug.

# 7
  • Мнения: 173
След седмия месец.Беше и интересно да гледа напред.

# 8
  • Мнения: 2 211
Спокойно, седна в осмият месец и пулеше ей  Shocked такива очи. Хич даже не се сещаше за мен. Ами то толкова интересни неща има навън за изучаване, че даже винаги плачеше като се приберем  Laughing

# 9
  • Мнения: 959
Някъде след 7 месец. Возех я към мен, за да мога да я гледам. Шантава работа, като че ли детето е излязло мен да гледа... Crazy Слагай, бебо напред, като е на разходака да разбере че, е на разходка..  И баткото така возех. Grinning

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 00:34 от *Butterfly*

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Детето ми започна да се опитва да стои около 5 месец. Тогава я сложих седнала и в количката. Винаги е стояла обърната към мен. просто предпочитах да си я виждам какво прави.

# 11
  • Мнения: 953
От самото начало / около 5м е била/ седи с гръб към мен в количката, да си разглежда спокойно.

# 12
  • Мнения: 953
А не се ли плашат , че не виждат мама?То по скоро аз съм паника , че нещо ще му стане , а пък нямам видимост ooooh!

Няма страшно, всичко им е интересно, дори не се сещат за мама.
Пък и ти ще го виждаш, има колички с прозорче на покривалото или пък ще надничаш по-често.
Нали ще е вързано с коланите на количката, няма да избяга.

# 13
  • Мнения: 2 092
На 6-7 мес, с лицето към мен в началото,после вече  в лятната количка беше напред  Peace

# 14
  • Мнения: 2 131
А не се ли плашат , че не виждат мама?То по скоро аз съм паника , че нещо ще му стане , а пък нямам видимост ooooh!
Спокойно, няма какво да му стане. Особено като е добре опасано с коланите. Алекс, като започна да сяда в количката, го слагах да гледа напрад /а аз зад него/, за да не ме вижда и да хленчи. Но тъй като е много палав и дори от коланите се измъква, смъквам гюрука на количката и го виждам - така, ако тръгне да се надвесва, го хващам веднага.

Общи условия

Активация на акаунт