моля за мнение - шампоани и коса

  • 5 368
  • 22
  •   1
Отговори
 От известно време като си къпя косата с шампоан не ми се образува пяна, отначало само при първото измиване на второто имаше пяна , но напоследък и при второто не става пяна Сменям шампоаните доста често сега си купих за пърхот защото на бретона имам пърхот и от него е същото а шампоана е на Себодерм от аптеката и по принцип само хубави шампоани съм си купувала Някой ако знае причината моля да пише или ако има същото нещо Благодаря newsm46

# 1
  • София
  • Мнения: 577
Медицинските шампоани обикновено не правят много пяна. Аз ползвам SERI и съм доволна от цялата им серия- шампоани, балсами, маски, ампули.

# 2
  • Мнения: 161
Здравейте и от мен. Аз съм много доволна от шампоана на dove, който пише че упокоява скалпа. Косата мис тава много добре след него, а ина4е ползвам и кмаска за коса на panetene и също съм много доволна

# 3
  • Мнения: 1 802
kotenceto Чудесно! Но все пак обърни внимание на заглавието на темата ''моля за менение", а не ''споделете от кой шампоан и маска за коса сте доволни'' Rolling Eyes

Случвало ми се е и на мен да не ми се разпени шампоана, но само на първото нанасяне, на второто всичко е наред.  Simple Smile
Едва ли е от шампоаните щом казваш, че си пробвала различни.
Едва ли е и от теб (все пак не за първи път ползваш шампоан, налиWink
Явно нещо косата...  Rolling Eyes

# 4
 Вече и аз си мисля че е от косата защото ми се случваше само на първото миене на второто се разпенваше Но сега с този и при 1   и 2 не иска и не иска да се разпени шампоан ли е коса ли е Доскоро ми падаше доста косата, но сега се оправи вече не пада

# 5
  • Мнения: 1 802
Ами, Габи, щом сега се получило това значи е от шампоана. Има и такива шампоани, които не се пенят много!  Peace Ползавй друг, ако това те притеснява, btw аз също предпочитам шампоана ми да се пени!  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 3 328
Шампоан, който не се пени много, е по-щадящ към скалпа. Лично аз предпочитам такива, въпреки неудобството, че ми се налага да повторя слагането на шампоан, за да измия косата си добре.

# 7
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Медицинските шампоани по принцип не се пенят много. От време на време се мия с Фитовал и той не е от пенливите.

# 8
  • Мнения: 483
Пенливостта на шампоана няма отношение към измиващите му съставки.
Шампоан, който не се пени много, е по-щадящ към скалпа.
Peace

# 9
Медиц.шампоани наистина не правят пяна, но това не означава,, че не измиват добре. Аз ползвам в момента този на Neutrogena за пърхот - и той не прави много пяна, но пък косата ми се чувства отлично!

# 10
  • Мнения: 1 081
Ако успяваш да я измиеш добре, не би трябвало да те притеснява, че няма пяна! Аз също съм чувала от фризьорка, че не е хубаво шампоана да се пени много, защото исушава!  Peace

# 11
# 12
  • Мнения: 113
 A да не би да използваш повече стилизиращи продукти, защото аз като имам повече и  се получава това.

# 13
Не не използвам стилизиращи продукти

# 14
  • София
  • Мнения: 4 966
Имай впредвид ,че колкото е по-мръсна косата-толкова по-малко се пени шампоана.
За това и винаги първия път като го нанесем на косата-разпенването е по-трудно,за разлика от повторното измиване.

Общи условия

Активация на акаунт