Ахмед Доган днес имаше...

  • 2 421
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Ахмед Доган днес имаше рожден ден. Да му честитим и да му пожелаем да е жив и здрав и дъъълги години да ръководи България. Как звучи само, а - големият български политик Ахмед Доган.
По телевизията показаха как днес приема поздравления в кабинета си в централата на ДПС. Стоеше прав и покрай него чинно минаваха турците казваха му нещо и се целуваха по два пъти с него. Все едно че гледах филмът "Кръстника"...
Станишев също чинно е отишъл на крака в централата на ДПС да се целунат с Доган и да го поздрави...
Боже пази България се казва в този случай...

# 1
  • Мнения: 5 140
....чрд доколкото чух по новините.

Удъртява си човечеца Mr. Green

# 2
  • Мнения: 5 393
Хич и не съм разбрала.....

# 3
# 4
  • Мнения: 822
И Красимир Каракачанов днес (всъщност на 29.03.) е имал рожден ден...
Може и да са празнували заедно.
Да са живи и здрави!

# 5
  • Мнения: 4 585

Той, (Ахмед Доган б.а.) продължава да има рожден ден на 29.03.
Да е жив и здрав, FireFox в политиката на България.
"Пътят на България към Европа минава през Босфора" АД
И тъй и тъй е станало дума, подпишете петицията в подписа ми.

# 6
  • Мнения: 606
  ЧРД, шефче! Да си жив и здрав, ти и мандрата ти в Опицвет!

# 7
  • Мнения: 2 978
И тъй и тъй е станало дума, подпишете петицията в подписа ми.

Аз само това направих.

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Подписах петицията.
Ахмед да е жив и здрав, но смятам, че в България трябва да управляват българи и да се учи български език. Непонятно ми е как това, срещу което се борихме 5 века сега го позволяваме толкова лесно Sick

# 9
  • Мнения: 3 164
Подписах петицията.
Ахмед да е жив и здрав, но смятам, че в България трябва да управляват българи и да се учи български език. Непонятно ми е как това, срещу което се борихме 5 века сега го позволяваме толкова лесно Sick
Ами като вси4ки горе са наведени и със свалено бельо, така ще е Tired

# 10
Господи, пази България! bg bishop newsm17

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Преигравате...На нас може и хич да не ни харесва, но човекът си изиграва картите блестящо не веднъж, политиците от другите партии могат само да гледат и да се учат как от малка етническа групичка се става голям играч с решаващ глас. А за да е такъв на политическата сцена, виновни сме си само и единствено ние. Не е луд този, дето яде баницата, а този, дето му я дава Rolling Eyes

# 12
Да е жив здрав Ахмед Доган.
Щом има български паспорт е българин, упражнява си конституционните права. Съвсем успешно дърпа конците на политиката и прокарва интересите си вече две десетилетия. Политик от класа е. Евала, машала.  Народната мъдрост казва, че не е луд, който яде баницата, а който му я дава.
Точно от тези, които дават така охолно ме е страх повече, и май е  по-добре да се окади над техните глави.

# 13
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
Преигравате...На нас може и хич да не ни харесва, но човекът си изиграва картите блестящо не веднъж, политиците от другите партии могат само да гледат и да се учат как от малка етническа групичка се става голям играч с решаващ глас. А за да е такъв на политическата сцена, виновни сме си само и единствено ние. Не е луд този, дето яде баницата, а този, дето му я дава Rolling Eyes
така е. те идват с автобусите от майната си да гласуват, а на нашего брата секцията е на 100 м. от него, обаче от мързел не си мърда задника....

# 14
  • Попово
  • Мнения: 687
Господи, пази България! bg bishop newsm17
или поне каквото е останало от нея

Общи условия

Активация на акаунт