Парите за доктора преди или след раждането

  • 2 447
  • 69
  •   1
Отговори
В 9тия месец съм, ве4е нямам търпение кога ще се роди бебето термина ми е след 3 дни, вчера ми падна "тапата", обадих се на доктора, които ми води бременността и той каза няма страшно и че днес няма как, но утре ще трябва ме прегледа и да му дадем парите за раждането.
Кажете ми каква е практиката, кога се дават парите преди или след раждането?

# 1
  • Мнения: 156
Аз родих в Шейново и там платих на касата след раждането 800 лв. за избор на екип. Но щом докторът ги иска предварително, няма как. Дано всичко да мине нормално! Желая ти леко раждане! newsm10

# 2
  • Мнения: 4 335
И аз платих за избор на екип,но 4ак след раждането Peace

# 3
  • Мнения: 953
След раждането, не преди това.
Това са подробности, ако иска предварително парите ОК, няма да ти избяга.
Леко раждане Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 1 603
Щом си ги е поискал, явно ще трябва да му ги дадеш  Mr. Green.
Чудя се само тези лекари, защо поне малко не се преструват  поне, че са загрижени и за родилката, а не само за парите си?

# 5
  • Мнения: 5 362
След раждането.Така е редно,според мен.

# 6
  • Мнения: 179
След раждането.Нека вси4ко да мине нормално,парите няма да му избягат.Аз на доктора ни6то не пла6тах,но на акушерката след като родих.

# 7
  • Мнения: 331
Аз платих и на лекаря, и на болницата след раждането. Като се замисля, при повечето услуги е така - плащаш след като са те обслужили. Явно само при адвокатите и при лекарите е обратното  Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 17 591
Платих на каса при изписването.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Първо-Леко раждане!!!!!
Аз платих на лекаря един ден преди планираното ми секцио.
На другата сутрин ме оперира и не се занимавах с пари повече.
Успех! Hug

# 10
Не съм чувала някой да е платил преди раждането? Плаща се след това.Ами ако не може да дойде?-всичко се случва.
А щом ти е паднала тапата защо не си в болница?
Аз съм в 9мес. и Др. ми каза да идвам в болницата ако ми падне тапата, изтекат водите или почнат контракции.

# 11
  • Мнения: 4 406
той може би си мисли, че като родиш, ще избягаш без да му платиш  Laughing
според мен е редно първо да си свърши работата, а тогава да му бъде платено.

# 12
  • Мнения: 163
След раждането.
Недей да бързаш предварително да дадеш парите. Доктора, с който имахме уговорка да води моето раждане не дойде и родих при лекаря, който беше на смяна.
Леко раждане!!!

# 13
  • Мнения: 8 929
Имам приятелка, която беше избрала лекар и след 4 часа контракции отива в болницата с постоянна болка, въпросния лекар я връща, те отива в друга болница, без да избрала лекар, екип, нищо и ражда след половин час.
Ще те посъветвам да не плащаш предварително. Илекарите са ххоря, да. И те са пациенти понякога. Но някой от тях понякога спекулират с това, че сме в нужда и много, много нямаме избор. Брррррррррррррр  .............

Успех.

Между другото, аз родих, 14 часа след като ми падна тапата.

Hug

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Платих в деня на изписването Peace

Общи условия

Активация на акаунт