Успях, момичета! Диоптрите ги няма вече...

  • 9 534
  • 56
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 328
Вчера следобяд ми направиха лазерна корекция на очите - имах висок диоптър миопия и най-сетне се реших. Днес сутринта вече виждах...не мога да опиша с думи усещането - след повече от 20 години с очила да виждам по начина, даден ми от Създателя. Мислено отправям благодарности към златните ръце на лекаря, който ми направи толкова коректен преглед и точна операция. Спестявам името му, както и името на клиниката, в която направих операцията, но ако проявявате интерес, ще ги напиша.
Е, това е. Бях писала преди, че това ми предстои и че ще се отчета за резултата. Правя го - с радост и пожелание към всяка от вас, която има подобен проблем у себе си или у близък - ако реши да следва моя път, да го направи с успех!

# 1
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Ами честито.
Да виждаш всички хубави неща без очила винаги

# 2
  • Мнения: 2 534
Честито , много се радвам за теб , много хора нямат смелост .
Мен ме интересува в коя клиника и при кой си била , за да давам съвети на клиенти (напиши на лични)

# 3
  • Мнения: 6 315
Честито мила! Защо не ми каза?! Ам! Аз се чудя къде си и се притеснявам!

Много се радвам за теб! Бъди щастлива!   bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 10 291
Честиитооо!!!! Разбирам те напълно   bouquet
Моля, пиши ми и на мен... отдавана мисля да си направя корекция... не че диоптера ми е много голям, но не понасям ни очила ни лещи, пък не виждам добре и се налага да си държа очила в колата  Shocked

# 5
  • Мнения: 46 437
Честито! Дано никога повече нямаш проблеми с очите  Grinning

А ти късогледа ли беше?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 956
Честито smilie_colors

Е, това е наистина хубава новина    Hands Clap

# 7
  • Мнения: 10 758
Честито и от мен!
Моля те дай повече инфо.Аз също съм с висок диоптър. Нося очила от 22 години.

# 8
  • Мнения: 307
Спестявам името му, както и името на клиниката, в която направих операцията, но ако проявявате интерес, ще ги напиша.
!

Напи6и ги 4е и мен ме интересува, заради майка ми:)  Даже ако някой знае такав лекар във Варна- още по добре:)) 4естит добър резултат от операциата:))))!!!

# 9
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Честито и от мен!
Моля те, дай повече инфо, че и мен живо ме вълнува този въпрос. Интересно ми е също, че само ден след операцията си пишеш на компа - няма ли възстановителен период? Колко бяха твоите диоптри (ако искаш ми пиши на лични). Щото моите са доста, пък все ме е страх да си направя операция.
Абе, що не разкажеш подробно как е минало всичко - подготовка, операция (на двете очи ли ти направиха едновременно) и всичо останало.  Плйииииис.

# 10
  • Мнения: 919
Честито!
Всеки,който носи очила си е мечтал един ден да се събуди и да не се налага да търси очилата.Но аз нямам кураж да направя подобна операция.
Възхищавам ти се!
Радвай се активно!

# 11
  • София
  • Мнения: 10 291
Абе то се е видяло че информацията живо интересува доста хора.... я направо пиши тук координати на клиниката, а и цени, пък мамма се надявам да не го сметне за реклама  Confused

# 12
  • Мнения: 3 611
Страхотно.  Grinning Поzдравления zа "новите очи". Grinning
Да си гледкаш перфектно с тях още поне 100 години  Wink

Една приятелка си направи операция миналата година и каzа, че "направо се родила" беz неиzменните очила.

# 13
  • Мнения: 260
пробвах на лични ,но не се получава
моля,за име и координати на лекаря
а също и за цената на операцията
аз за момента съм се спряла на др.Кючуков от Вижън,но все още събирам инфо

благодаря ти предварително
ако искаш може и на mail

# 14
  • Мнения: 64
И при мен не става на лични. Моля те за координатите и цените newsm17

Общи условия

Активация на акаунт