Стягащо бельо Слим енд Лифт силует Сюприм

  • 9 989
  • 2
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 501
Става въпрос за това
http://www.topshop.bg/index.asp?tn=productview&pid=17596
След раждането и диетите корема ми е в окаян вид и се налага да го пристягам с нещо.Та въпроса ми е ,някой има ли го?Наистина ли не се забелязва под дрехите или пристяга на краката и изскачат сланинки?
Намерих го на няколко места  в нета на различни цени,явно има и ментета Thinking
  bouquet

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 10:18 от kyky_

# 1
  • Мнения: 17
Една приятелка има такова. Когато ставах кума го взех от нея, защото бях с рокля и реших,че така ще скрия тлъстинките. Имаше някакъв ефект,но чак пък да прикрива всичко и да стяга толкова много,колкото рекламират - не. А е много неудобно, беше ми ужасно трудно да ходя до тоалетна с него например. Мисля си,че не си струва парите. Но това си е мое мнение.

# 2
  • Мнения: 93
Здравей!Аз имам "Слим енд лифт силует"(еластични бермуди).Те са по-евтини63лв!Доволна съм засега от тях.Родих преди месец ,секцио и мисля,че корема ми почти се е прибрал.Но аз не бях качила много -11 кг.Неудобно беше,това че се смъкваха бермудите към стомаха,но им заших презрамки от сутиени,които съм изхвърлила.Сега гледам,че са точно като тези за които питаш Grinning.Даже съм спестила някой лев! LaughingВсе пак съм от Габрово! Laughing Laughing Joy JoyНяма да излагаме града и славата му я! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт