Сополи и ясла

  • 16 962
  • 250
  •   1
Отговори
  • Мнения: 676
Здравейте, интересуваме водите ли децата си със сополи на ясла? Интересуване, защото синът ми миналата седмица тръгна на ясла и от петък има сополи, но само това и се чудя, защото за мен е здрав да го водя или не на ясла?

# 1
  • Мнения: 590
моето дете откакто започна да ходи на ясла е непрекъснато със сополи.Водя я, да, когато няма температура и не кашля

# 2
  • Мнения: 541
даааааааа и после се чудим защо детето е пак със сополи Crossing Arms  и т.н. #Crazy

# 3
  • Мнения: 641
Водя я и не само аз.Всички го правят. Кой може да излиза болничен всяка седмица? Чувала съм деца с ужасна кашлица на градината.Ходят болни на антибиотик на 12 часа. Няма начин да връщат всички макар, че всяка година молят родителите да не водят болни децата.
Докато работодателя прави физиономии за болнични, докато не назначават млади майки ,защото ще взимали болнични за деца ще бъде така и по детските градини.

# 4
  • Мнения: 6 274
даааааааа и после се чудим защо детето е пак със сополи Crossing Arms  и т.н. #Crazy
Точно така .  Crossing Arms
Не , не го водя .  Naughty

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
За мен здравото дете няма сополи Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 17 591
Би било доста безотговорно спрямо другите деца, нали? Задай си въпросът по друг начин: "Бих ли искала детето ми да се зарази с неизвестно какво от друго дете, доведено болно на ясла?" Мисля, че и сама ще си отговориш.

# 7
  • Мнения: 3 216
Здравейте, интересуваме водите ли децата си със сополи на ясла? Интересуване, защото синът ми миналата седмица тръгна на ясла и от петък има сополи, но само това и се чудя, защото за мен е здрав да го водя или не на ясла?

Така ще сте постоянно сьс сополи без значение дали го водиш сьс или без. И ДА -водя сина си сьс сополи.

# 8
  • Мнения: 982
 Има доста теми, в които някой се оплаква от честите боледувания на детето си в яслата.
От написаното до тук става ясно защо това е така.

За мен здравото дете няма сополи Peace

Съгласна съм!

# 9
  • на село
  • Мнения: 3 901
Ако има кой да го гледа може да не го водиш, но ако си на работа - за сополи болничен не дават.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Охх,това със сополите съм склонна да го преглътна,но защо масово яслите са пълни с кашлящи деца.Малкия две седмици си беше в къщи с уж обикновена кашлица,а стигна до АБ.И днес ме предупредиха че цялата група кашляла,че и с бележки ooooh!.Не издържам вече,аз също работя.Какво да правя сега да си го държа в къщи здрав,за да ходят болните на ясла Tired

# 11
  • Мнения: 686
Здравите деца не са сополиви

# 12
  • Мнения: 1 174
Именно затова не искам да пускам децата си на ясла,имам възмоност за сега,ще ги гледам колкото мога.Аз също съм на мнение,че дете със сополи не е здраво,но наистина някой просто нямат друг избор,водят ги така на ясла,съответно и от там не ги връщат и така. Peace

# 13
  • Мнения: 173
Януари месец държах сина си в къщи, защото болните бяха на градина

# 14
  • Мнения: 1 049
Почти всички деца са така по ясли и градини, ако всеки си прибере сополивото дете без да има Т или нещо друго яслите ще трябва да затварят... Иначе сьм сьгласна, че не трябва да се води дете сьс сополи и е по-добре който има вьзможност да си го гледа в кьщи, но едва ли е вьзможно да стане при всички на практика. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт