От къде пюре Пащърнак

  • 2 331
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 166
Кажете моля, от къде сте купували скоро пюре от пащърнак на Семпер.  Praynig Вече няколко пъти го търся, но все не откривам. Искаме да го включим в менюто скоро  Grinning

# 1
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Пащърнак има и на Сънвал, аз лично го купувам от кварталния детски магазин, така че може да го намериш предполагам на много места- аз съм от Габрово.

# 2
  • Мнения: 192
аз вчера взех на Семпер - има ги, но не виждам откъде си...в Бургас почти във всеки магазин ги има Peace

# 3
  • Мнения: 166
От София съм Grinning
Странна работа - аз защо ли не го намирам  ooooh!

# 4
  • Мнения: 9 973
 newsm78 и аз честно казано не съм виждала

# 5
  • София
  • Мнения: 1 504
Незнам от кой квартал си, но в Слатина/ул. Теменуга 3/ в детския магазин редовно има на Сепмпер и на Сънвал с пащърнак... На Плиска зад пощата също има магазин за детски храни...там също има...

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Пащърнак има и на Алете.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 555
От София съм Grinning
Странна работа - аз защо ли не го намирам  ooooh!

И аз това пюре все не го намирам.  ooooh! Около мен има 3 специализирани магазина за бебешки стоки и храни и все го няма.  Thinking Мислех вече, че са му спрели вноса...

# 8
  • Мнения: 1 328
В София го има този пащърнак в Бебе маркет, аз оттам съм купувала. И магазина Чико до Южния парк.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 248
В Хит има или поне преди зареждаха, защото от там го купувах.

# 10
  • Мнения: 745
Пащърнак има в пюретата на Сънвал(пуешко с пащърнак),Хип(градинските зеленчуци май беше или някаква такава подобна комбинация) и на              Бебевита(морков с картоф има и пащърнак в съдържанието). Peace

# 11
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Купувам го от Бейби ленд в Пловдив. Незнам дали в София има такъв магазин. Пащърнак с картоф и рапична мазнина е пюренцето на Семпер. С него въведох пащърнака. Малката много го харесва Simple Smile

# 12
  • Мнения: 166
ЕmiR, много са ми далече магазините, които си посочила. Живея в другата част на града - Разсадник
jenny_b много ме зарадва за Бебе маркета, но се оказа, че нямат налично - току що звънях
В Щъркел също се обадих. Имате ли  - имаме! Супер доволна пращам мъжа и му дали пъщарнак и картоф  Sad То и това щеше да става ама в него има и рапица Confused
Та явно търсенето продължава, а днес ще ядем чист картоф Peace
До Хит ще отскоча довечера- Благодаря Кати  Hug Дано да го има

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 13:59 от fish_creek

# 13
  • Мнения: 2 614
Имам спомен, че имаше такова пюре на Нестле био - Пащърнак и картофи!  Peace

# 14
  • Мнения: 511
В събота купих от 9+ до семинарията. Peace

Общи условия

Активация на акаунт