Моля за съвет

  • 625
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Препоръчайте ми крем за лице кожата ми е мазнаи имам разширени пори Sad

# 1
Здравей, едва ли кожата на цялото ти лице е мазна и едва ли порите са разширени по цялото лице.
По всяка вероятност е мазна в Т-зоната ( мисля, че така се казваше) т.е брадичка, нос, чело.
Зависи и на колко си години, може да си в естествен хормонален период. Зависи дали кожата ти е хидратирана, или не и тн.  Зависи и какъв ти е бюджета. Тоест, трудно ми е да ти дам съвет само от това, което казваш. Аз съм доволна от Клиник, ако си от София имат един магазин на Витошка от страната на Аптеката. Там персонала е много компетентен, винаги съм получавала правилните съвети. Най-добре е някой все пак да види лицето  ти и ако трябва, дори да те насочи към дерматолог.

# 2
  • Мнения: 1 802
Препоръчайте ми крем за лице кожата ми е мазнаи имам разширени пори Sad
Иди на козметик, там ще получиш най-добрия съвет!  Peace Тук всеки ще ти предложи по един или два крема и ще хвърлиш маса пари във търсене на най-подходящия за теб!  Hug

# 3
Наистина само така с въпрос няма да получиш добър отговор. От значение е възрастта, състоянието на кожата и много други. Аз примерно съм доволна от кремовете на Neutrogena Visibly Clear - но това е за мен, при теб може нещо друго да ти допадне. Потърси компетентно мнение!

# 4
  • Мнения: 649
Препоръчайте ми крем за лице кожата ми е мазнаи имам разширени пори Sad
Иди на козметик, там ще получиш най-добрия съвет!  Peace Тук всеки ще ти предложи по един или два крема и ще хвърлиш маса пари във търсене на най-подходящия за теб!  Hug
Peace

# 5
  • Мнения: 1 081
Съгласна съм със съфорумките-затова са специалистите  Peace

# 6
  • Мнения: 4 784
От форума ще получиш толкова предложения за такъв крем, че сигурно ще ти е трудно да си избереш. Най-доброто, което можеш да направиш в случая е да се консултираш със специалист дерматолог.

# 7
  • Мнения: 630
Във форума има много теми по въпроса, така че ако се разровиш, ще намериш нещо. Ако си по- младичка, вероятно е въпрос на хормони. Има такава козметика за млада кожа. За поддържането й можеш да използваш и не толкова скъпа козметика, напр. Лореал, Регал, Гарние.
Ако мазната ти кожа е и проблемна и съпроводена с акне, по- добре е да се консултраш с дерматолог и да ти предпише и вътрешно лечение, може и хомеопатично. Има тема във форума за една маска с мая и един почистващ лосион .Мисля, че темата се казваше "петна от пъпки". Потърси я, може да намериш полезна информация

# 8
  • Мнения: 1 336
Аз имам същия проблем и ти препоръчвам медицинска косметика Vichy, Eucerine
Аз ползвам Vichy Normaderm, но ти за теб може да е подходящ друг крем.
Но определено имаше по-голям ефект от всички кремове, които съм купувала от аптеки.

Общи условия

Активация на акаунт