Пак за красотата, но този път на децата

  • 517
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Много се чудех дали да пусна темата в "Нашите деца", обаче понеже естеството и е от по-различен характер от останалите теми там, реших да я пусна тук, дано не съм сгрешила Peace
На сина ми цяла зима не му подстригвахме косата, само бретона, и сега отзад преспокойно може да се хваща на опашчица Heart Eyes Искам да му избарам някоя мнооооого гъзи прическа обаче изобщо си нямам идея как е модата с детските коси:))))) Страхотна му е, страшно гъста му е почти права. По принцип презз топлите месеци го подстригвам през 1 месец - месец и половина, защото изключително бързо му расте Heart Eyes Лятото особено беше почти гологлав, сега обаче е заприличал на момиченце.  Ако някой от вас може да ми даде идеи със снимко материал, ще ви бъда бекрааааааааааайно благодарна. Понеже ида ли рпи фризъорката, тя ще каже ( оооо, страхотна прическа ще избарам сега), и може би наистина ще е така, но ако на мен не ми хареса Crossing Arms После какво.....искам да е..........свежа, готина, гъзарска най-вече, и искам да ида със собствена идея!:) Дори смятам снимката на предложението, което най-много ми хареса, да я принтирам и да ида с нея на фризъор.
 Е, това е. Предварително благодаря на всички, които ще се включат. Показвайте и снимки на вашите момченца ако са с модерни прически.
  Hug

# 1
  • Мнения: 36
Браво за темата! Hug
И аз съм на същата вълна .Моето момче скоро ще стане на 7г и напоследък ми говори,че не иска да го подстригват повече с машинка ,искал нещо гъзарско  newsm78.Той си харесва прическата на Денислав от Music Idol 2 ,ама пък косата му все няма необходимата дължина .Тъй че и аз съм на опашката за идеи.

# 2
  • Мнения: X
Аз харесвам много прическите с гел, обаче изобщо не смятам още от сега да му третирам косата а и салпа с гел, пяна, лак или други химии. Затова искам само прическа която да си е достатъчно добре оформена и без допълнителна обработка. Hug

# 3
  • Мнения: 983
Сега наистина е много на мода прическата на Денислав и всякакви нейни вариации. Мисля, че ще стане само с издухване с четка, което също не е най-подходящото, но поне няма да използваш гелове. Все пак няма как да е хем гъзарска прическа, хем да си изсъхва сама и да стане хубава. Но ако искаш момчето ти да е с някаква уникална прическа това не е най-добрият вариант.

Общи условия

Активация на акаунт