надежни ли са тестовете sure check?

  • 26 076
  • 70
  •   1
Отговори
Здравейте на всички! Аз току що се регистрирах ,така че съм нов посетител. Предполагам, че не съм единствена с такъв проблем-днес ми е 9 ден от закъснението и сутринта си направих тест sure check ,който се оказа отрицателен.В интерес на истината досега този тест не ме е подвеждал ,но все още нямам никакви признаци за идване на М,което определено ме притеснява.Миналия месец ми дойде  два пъти-на първи и двадесет и втори февруари,което ме обърква още повече.За мен е ясно, че ако до няколко дни не ми дойде ще трябва да се обърна към специалист, но все пак на какво може да се дължи това закъснение? newsm78

# 1
  • Мнения: 429
За мен sure check са надеждни тестове, но все пак четейки из форума се натъкнах на толкова много мами бременни дори след няколко отрицателни теста! За да не отчита и то няколко пъти, явно проблемът не е в теста, а в това, че при някои жени просто по-бавно се покачва нивото на HCG хормона!

Желая ти да видиш   EFP съвсем скоро!  Wink

# 2
Благодаря за бързия отговор, и аз се надявам на същото.Пожелавам на всички,които го искат положителен тест!!! smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 3
  • Мнения: 232
Здравей ratbag,
първо  welcomeпри нас,но скоро дано се запишеш и в отчетни с  EFP
А относно закъснението ти пусни си кръвен тест,ще ти покаже най-точно!Успех! Peace

# 4
  • Мнения: 1 209
ratbag пусни кръвен тест, при него поне можеш да бъдеш сигурна.

А оволация следиш ли? Защото при ановулационни цикли почти винаги има закъснение... Peace

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 22:49 от Veri4

# 5
  • Мнения: 160
ratbag   welcome
Добре е да пуснеш кръвен тест. Познавам момиче, което твърдеше, че септември месец й дошло 2 пъти, а сега вече е  preggo Според гинеколозите второто е било от имплантирането  Shocked

# 6
  • Мнения: 551
За по-сигурно пусни кръвен
Желая ти успех  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 2 613
Стискам палци- Praynig

# 8
Благодаря на всички за подкрепата! Ще отговоря на въпроса на Veri4-по принцип си следя овулацията, но при този нередовен цикъл едва ли успявам да я следя точно.Между другото още си чакам М ,но то все не идва.Тайно се надявам на положителен резултат, но ще видим...Благодаря на всички ви отново! Laughing

# 9
  • Мнения: 721
Аз имах отрицателен sure check около 10-12 дни след предполагаемото зачатие. Още 7 дни ми трябваха за да видя 2те чертички.
Изчакай малко, не прави теста всеки ден, че действа много стресиращо.

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Стискаме палци Praynig

# 11
  • София
  • Мнения: 521
Аз имах неясна втора черта, но при следващият тест бяха 2. Използвах sure check. Стискам палци  за  EFP

# 12
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
за мен са надеждни. втората ми черта при първия беше бледа, при втория - няколко дена след това-съвсем ясна!

# 13
# 14
  • Мнения: 1 085
Стискам палци да са 2 чертички скоро. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт